[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

نایب قهرمانی فارس در دوچرخه سواری کوهستان، روزنامه شیراز نوین

فارس نایب قهرمان مسابقات دوچرخه کوهستان آقایان کشور شد
با کسب دو مدال نقره در رده بزرگ‌سالان و امید، کاپ نایب قهرمانی مسابقات کشوری دوچرخه کوهستان آقایان به تیم استان فارس رسید.
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت دوچرخه سواری استان فارس، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان گفت: با اعزام آقایان فرشیدصلاحیان، نیما جمشیدی، رضانفری و حسین صلاحیان 4 ورزشکار آماده این استان به سرپرستی آقای امیر رحیمی ‌به مسابقات قهرمان کشوری کوهستان که در پارک چیتگرتهران برگزار شد توانستیم رتبه دوم این مسابقات را کسب کنیم.
محمدجوادکشاورز، افزود: در این مسابقات که 17 تا 19 مردادماه برگزار شد، آقای فرشید صلاحیان مقام دوم در رده بزرگ‌سالان و آقای نیما جمشیدی مقام دوم در رده امید را کسب کردند که در مجموع کاپ نایب قهرمانی کشور در مسابقات کوهستان به استان فارس رسید.
وی با بیان اینکه در این مسابقات دونفر از آقایان نوید اسلامی و امیر حاجی به عنوان داور از استان فارس در مسابقات حضور داشتند، اظهار داشت: فارس در برگزاری تمرینات و مسابقات دوچرخه کوهستان از استان‌های برتر و پیشتاز است که توانسته با رعایت استانداردها و موقعیت خوب جغرافیایی ورزشکاران زیادی را در این رشته جذب کند.
همچنین کاپ سوم مسابقات قهرمان کشوری دوچرخه کوهستان بانوان در رده جوانان به فارس رسید.
با کسب جایگاه سوم در رده جوانان مسابقات قهرمان کشوری کوهستان بانوان، استان فارس توانست کاپ تیمی ‌جوانان این مسابقات در رده سومی ‌را هم به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی‌ هیئت دوچرخه سواری استان فارس، نایب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان فارس  گفت: خانم‌ها پرتوآذر، میری، سلامی‌، عباسی و نوذری از ورزشکاران آماده این استان در رشته کوهستان در دو رده سنی بزرگ‌سالان و جوانان به سرپرستی خانم روزبه به مسابقات قهرمان کشوری که در پارک چیتگر تهران برگزار شد، اعزام شدند.
زهرا جعفری افزود: در رده جوانان خانم فاطمه عباسی توانست با کسب مقام سوم، مدال برنز این مسابقات را ازآن خود کند و همچنین کاپ تیمی ‌جوانان مسابقات قهرمان کشوری کوهستان بانوان هم به استان فارس رسید.
وی اظهار داشت: در این مسابقات سرکار خانم سمیرا دهقان خلیلی از شیراز به‌عنوان داور در مسابقات حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی