[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

امیر سرتیپ صباحی‌فرد: از هیچ خطای دشمنان چشم‌پوشی نخواهیم کرد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی پدافند هوایی با تأکید بر اینکه از هیچ خطایی که از سوی دشمنان سر بزند چشم پوشی نخواهیم کرد، گفت: یگان‌های پدافند هوایی در جنوب شرقی ترین نقطه کشور، با ذکاوت، هوشیاری و دقت هرچه تمام تر اجازه هیچ گونه تجاوز به بیگانگان را نمی‌دهند.
به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی (شهید بردبار) چابهار از بخش‌های مختلف این گروه پدافندی 
بازدید کرد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه این بازدید گفت: شمال اقیانوس هند و نقطه استراتژیک جنوب شرق ایران به طور کامل تحت پوشش چتر پدافند هوایی و در امنیت کامل قرار دارد.
امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه جنوب شرق کشور از مناطق مهم و استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است، افزود: یگان‌های پدافند هوایی در جنوب شرقی ترین نقطه کشور با ذکاوت، هوشیاری و چشمانی بیدار اجازه هیچ گونه تجاوز به بیگانگان را نخواهند داد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه گروه پدافند هوایی چابهار رصد و حراست آسمان بخشی از کشور را به عهده دارد که ترددهای هوایی و دریایی زیادی در آن به سمت تنگه هرمز و خلیج فارس و همچنین به سمت شرق آسیا و آسیای میانه صورت می‌پذیرد، تصریح کرد: انواع سامانه‌های شنود الکترونیکی، راداری و موشکی کاملاً بومی که ماحصل تلاش‌های شبانه روزی جوانان این مرز و بوم است، در این منطقه مستقرند و دشمنان می‌دانند که ما در این منطقه چشم در چشم آنها هستیم و حتی نفس کشیدن آنها را رصد می‌کنیم.
وی ادامه داد: پدافند هوایی از مدت‌ها پیش به این توانمندی رسیده است که هر شیء پرنده را با هر سطح مقطع راداری کشف و رصد نماید و برای اقدامات تاکتیکی و دفاعی در برابر اهداف مهاجم از سامانه‌ها و سلاح‌های قدرتمندی بهره می‌برد.
امیر سرتیپ صباحی فرد با اشاره به اینکه کارکنان متعهد، متخصص و ولایی پدافند هوایی با چشمانی همیشه بیدار و تیزبین از کیان ایران عزیز دفاع می‌کنند، تأکید کرد: ما برای اقتدار و عزت خود از هیچ خطایی که از سوی دشمنان سر بزند، چشم پوشی نخواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: آنچه امروز باعث اعتماد به نفس شبکه یکپارچه پدافند هوایی است، به‌کارگیری سامانه‌های کاملاً بومی و بهره گیری از کارکنان آموزش دیده خودمان در تمامی لایه‌ها و رده‌هاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی