[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

تقدیر ریاست قوه قضائیه از قضات و کارمندان نمونه دادگستری فارس، روزنامه شیراز نوین

با بررسی مقامات و مراجع نظارتی قوه قضائیه و بنا به پیشنهاد دادسرای انتظامی قضات و معاونت منابع انسانی قوه قضائیه حجت الاسلام و المسلمین احمد محمد نژاد مستشار محاکم تجدید نظر استان فارس، محمدرضا منفرد جهرمی رئیس شعبه 3 دادگاه عمومی حقوقی جهرم به عنوان قاضی نمونه کشوری و همچنین صمد محمدی پور رئیس اداره تدارکات دادگستری استان فارس، محمد مهدی عدالت، غلامرضا کشکولی، علیرضا حیدری مرندی و حسین بهارلو نیز از سوی معاونت منابع انسانی و تأیید کمیته داوری کشوری به عنوان کارمندان نمونه از استان فارس برگزیده شدند. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس پس از این انتخاب با دستور ریاست قوه قضائیه از قاضی حجت الاسلام و المسلمین احمد محمدنژاد مستشار محاکم تجدید نظر استان فارس و محمدرضا منفرد جهرمی رئیس شعبه 3 دادگاه عمومی حقوقی شهرستان جهرم به خاطر خدمات ارزنده و عملکرد مثبت با اهدای لوح، تجلیل گردید. گفتنی است در متن تقدیرنامه قضات نمونه کشوری از افزایش مسئولیت قاضی نمونه در پاسداری از حق و اجرای عدالت به منظور نیل به اهداف و مأموریت‌های دستگاه قضایی در ایجاد تحولی زیبنده گام دوم انقلاب و متناسب با نیازها، پیشرفت‌ها و تنگناها سخن به میان آمده است.
همچنین از سوی معاونت منابع انسانی و تأیید کمیته داوری کشوری پس از اعلام رسمی آقایان صمد محمدی پور رئیس اداره تدارکات دادگستری استان فارس، محمدمهدی عدالت کارمند دادگستری شیراز، غلامرضا محمدی کشکولی کارمند دادسرای شیراز، علیرضا حیدری مرندی کارمند دادگستری شهرستان قیر و کارزین و حسین بهارلو کارمند دادگستری شهرستان فراشبند نیز به عنوان کارمندان نمونه دادگستری فارس معرفی شدند.
در متن تقدیرنامه ریاست قوه قضائیه از کارمندان نمونه دادگستری استان نیز از سخت کوشی، وظیفه شناسی، امانت داری و حُسن خدمت برگزیدگان نمونه استانی قدردانی شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی