[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

پویش هر هیئت آزادی یک زندانی ، روزنامه شیراز نوین

اولین جلسه هم اندیشی در راستای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ماه محرم و در قالب پویش هر هیئت، آزادی یک زندانی و پویش نذر حسینی با حضور مدیرکل زندان‌ها، مدیرکل تبلیغات اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف، مدیر هیئت مذهبی و سازمان بسیج حقوق‌دانان برگزار گردید. مدیرکل زندان‌های استان فارس با تسلیت ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، ابتدا با تشریح وضعیت موجود زندان‌های استان گفت: به لحاظ محدودیت‌های ناشی از وجود ویروس کرونا، مدتی است که جشن‌های گلریزان همانند گذشته برگزار نمی‌گردد. اما با توجه به ساختار مردمی بودن ستاد دیه و لزوم تأمین منابع مالی در راستای فراهم نمودن موجبات آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، درتلاش هستیم تا با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود از جمعیت کیفری زندان‌ها کاسته شود.
ابراهیمی افزود: ماه محرم فرصت مناسبی است که با بهره مندی از این فضای معنوی موجود می‌توان کمک شایانی در جهت جذب مشارکت‌های مردمی وآزادی زندانیان جرائم غیرعمد انجام داد.
وی گفت: با راه اندازی پویش سراسری هر هیئت، آزادی یک زندانی، از متولیان برگزاری مراسمات مذهبی و آیین‌های با شکوه عزاداری درخواست می‌کنیم تا با تلاش‌های خود به آزادی این قبیل زندانیان کمک نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی