[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

درخشش فارس در جشنواره روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق کشور، روزنامه شیراز نوین

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور که از طرف وزارت نیرو به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، روابط عمومی‌های صنعت آب و برق فارس موفق به کسب رتبه‌های برتر در بین روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور شدند.
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس، در این مراسم طی سخنانی بر جایگاه ارزنده و مهم روابط عمومی‌ها در هر سازمان تأکید کرد. احمدرضا خسروی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها نقش تعیین کننده‌ای در تحقق اهداف سازمان‌ها دارند، ادامه داد: در واقع هر سازمانی که روابط عمومی آن از نیروهای خلاق و پویاتری برخوردار باشد، به موفقیت نزدیک‌تر خواهد بود. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، به کارکرد مهم روابط عمومی در ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی نیز اشاره کرد و گفت: یک روابط عمومی پویا و کارآمد می‌تواند در جهت افزایش وفاق و همدلی کارکنان درون سازمان و از سوی دیگر اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته برای مخاطبان برون سازمانی، نقش بسزایی 
داشته باشد.
خسروی بر لزوم ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته در صنعت آب و برق استان توسط روابط عمومی‌ها تأکید کرد و بیان داشت: بی تردید با برقراری هماهنگی و انسجام، دستاوردها و فعالیت‌های ارزنده صنعت آب و برق استان بهتر می‌تواند نمود داشته و معرفی شوند. در بخش دیگری از این مراسم، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز با اشاره به حساس بودن و گستردگی کار حوزه روابط عمومی گفت: یک روابط عمومی موفق می‌تواند با ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین نهادها، مخاطبان و رسانه‌ها زمینه‌ مشارکت، تفاهم و جلب اعتماد مخاطبان در داخل و خارج سازمان را فراهم کرده و نقش مهمی در تحقق اهداف سازمانی ایفا نماید. 
حمیدرضا جلایر اضافه کرد: همکاران روابط عمومی، در تمامی مراسم و برنامه‌ها حضور گسترده داشته و درتلاش اند تا برنامه‌ها به نحو احسن به مرحله اجرا درآید که بی شک برگزاری چنین مراسمی می‌تواند قدردانی از زحمات این همکاران تلاشگر باشد. دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان فارس نیز با تقدیر و تشکر از زحمات کلیه همکاران روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور و تلاش‌های ارزشمند خادمان خاموش این صنعت، درخشش روابط عمومی‌های صنعت آب و برق فارس در سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور را تبریک گفت. سید محمدعلی نجفی افزود: ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور توسط وزارت نیرو به صورت غیرحضوری و پس از ارسال آثار و بررسی مستندات در بخش‌های مختلف صورت پذیرفت که در نهایت، شرکت آب و فاضلاب استان فارس، رتبه دوم در محور فرهنگ سازی و آموزش همگانی، شرکت آب و فاضلاب شیراز، رتبه سوم در محور انتشارات و مستندات، شرکت برق منطقه ای فارس، مقام سوم در محور پویش و شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، رتبه سوم در محور فرهنگ سازی و آموزش همگانی را به خود اختصاص دادند.
وی ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی کلیه مدیران و همکاران در مجموعه روابط عمومی‌های صنعت آب و برق استان فارس در برنامه ریزی و اجرای برنامه‌ها، کسب رتبه‌های برتر را حاصل برنامه ریزی، همراهی و مشارکت مدیران و همه همکاران، اصحاب رسانه و گروه‌های هنری در اجرای موفق برنامه‌ها، فعالیت‌ها و... دانست و بیان داشت: در سایه حمایت‌ها و توجهات مدیران محترم عامل شرکت‌های آب و برق استان و اعتماد آنان به مجموعه فعال و خلاق روابط عمومی، روابط عمومی‌های این شرکت‌ها توانستند در سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور به خوبی بدرخشند. نگاه ویژه به همکاران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور، استانداردسازی چارت‌های روابط عمومی، ارائه آموزش‌های تخصصی کاربردی و کارگاه‌های مهارتی اثربخش، توجه و پیگیری ویژه حقوق شهروندان، کلیه همکاران و پیمانکاران از جمله موارد مطرح شده در این مراسم از سوی دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان فارس بود. لازم به ذکر است در پایان مراسم، از روابط عمومی‌های برتر صنعت آب و برق استان فارس با اهدای گل، لوح تقدیر و کارت هدیه، تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی