[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

شورای ششم شهر صدرای شیراز آغازبه‌کار کرد، روزنامه شیراز نوین

آیین تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر جدید صدرا که ۱۴ مرداد جاری با حاشیه همراه بود و نیمه تمام ماند، ۲۰ مردادماه برگزار شد و شورای این شهر آغاز به کار کرد.
به گزارش ایرنا، اولین روز کار شورای ششم شهر جدید صدرا که از سوی وزارت کشور ۱۴ مردادماه ۱۴۰۰ اعلام شده بود، به دلیل تصمیم تعدادی از اعضای این شورا برای برگزاری جلسه غیرعلنی برای انتخاب هیئت رئیسه با حاشیه‌هایی همراه شد.
جلسه تحلیف اعضای جدید شورای شهر صدرا در ۱۴ مردادماه با ریاست عبدالرسول حقیقی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز و با حضور تعدادی از مدعوین ازجمله مدیران دستگاه‌ها و ارگان‌های اجرایی، شهری، نظامی و انتظامی شهر جدید صدرا آغاز شد اما نیمه تمام ماند. پس از ادای سوگند هفت عضو شورای ششم این شهر هیئت رئیسه سنی تشکیل و با تصمیم اکثریت این افراد مقرر شد که انتخاب هیئت رئیسه اصلی در جلسه غیرعلنی صورت گیرد و این موضوع باعث شد که سه عضو مخالف برگزاری جلسه غیرعلنی در اعتراض به این تصمیم جلسه را ترک کنند و این شد که جلسه نیمه تمام ماند و فرماندار شهرستان شیراز روز بعد، ۱۵ مردادماه اعلام کرد که برگزاری مراسم تحلیف شورای شهر صدرا به زمان دیگری موکول شده و طی روزهای آتی برگزار خواهد شد. صبح دیروز چهارشنبه ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ مراسم تحلیف اعضای منتخب مردم برای دوره ششم شورای اسلامی شهر جدید صدرا برگزار شد. در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان شیراز، برخی از اعضای شورای تأمین و جمعی از مدیران اجرایی و معتمدین شهر صدرا برگزار شد، پس از ابلاغ اعضای جدید شورا توسط فرماندار شیراز و اجرای مراسم سوگند، رأی گیری به ریاست خداکرم نیرومند، رئیس و مرتضی زارع منشی هیئت رئیسه سنی، برای تعیین اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر صدرا برای مدت یک سال انجام شد.
در این رأی گیری، خداکرم نیرومند به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر صدرا برای مدت یک سال انتخاب شد.
همچنین مجتبی پارسایی به عنوان نایب رئیس، روح الله شجاعیان به عنوان منشی و مهدی کشاورز نیز به عنوان سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر صدرا برای مدت یک سال انتخاب شدند. در طی این رأی گیری، مرتضی زارع با کسب حداکثر آرا به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر صدرا برای عضویت در شورای اسلامی شهرستان شیراز تا پایان دوره ۴ساله، انتخاب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی