[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

معرفی برگزیدگان جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی‌فارس ، روزنامه شیراز نوین

پنجمین دورۀ جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان که از اوایل پاییز سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده بود، به پایان راه رسید. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ از بین ۲۷ هزار باشگاه با ۴۵۰ هزار عضو که در ۱۹۶۰ شهر و روستا تشکیل‌شده بود، نامزدهای مرحله ‌نهایی این برنامه از سوی هیئت داوران آن اعلام شدند. در این دوره از جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، داوری‌ها در دو مرحله شهرستان و مرحله نهایی کشوری، انجام پذیرفت. از میان مستندات داوری شده در مرحله شهرستان ۷۰۰ باشگاه، ۲۰۰۰ فیلم و بیش از ۲۰۰۰ نامۀ به دبیرخانه این دوره از جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی رسید.
آثار و فعالیت‌های باشگاه‌های کتاب‌خوانی با توجه به شاخص‌هایی چون خلاقیت و ابتکار، فعالیت‌های ترویج کتاب‌خوانی در فضای مجازی، میزان اثرگذاری فعالیت‌ها، رسایی و شیوایی مستندات، توسط کارشناسان و متخصصان حوزۀ ترویج کتاب‌خوانی و ادبیات کودک و نوجوان در سه بخش باشگاه برگزیده، نامه برگزیده و فیلم برگزیده بررسی و داوری شدند. پس از داوری، در بخش باشگاه‌ها هرچند باشگاه ملور بوک با تسهیلگری ندا سائقی از شهر شیراز و باشگاه بهار با تسهیلگری طیبه نامی از شهر اوز توانستند به مرحله نهایی راه یابند، اما نتوانستند جایگاهی را به دست آورند. 
در بخش نامه به نویسنده نیز مهدی مرادی عضو  باشگاه مثبت‌اندیشان از شهر شیراز و اسرا بیابانی عضو باشگاه آینده روشن از شهر شیراز به مرحله نهایی راه یافتند که در پایان اسرا بیابانی توانست در جمع 10 برگزیده برتر جای گیرد. همچنین در بخش دبیرخانه‌های پویا، انجمن کتاب فارس با مدیریت جمشید رضایی در جایگاه سوم و در بخش مدیران فعال فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها نیز فروغ ‌هاشمی از اوز جایگاه سوم را به دست آوردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی