[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

اعتماد دوباره صدرا به پرنیان، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر جدید صدرا، دکتر بهزاد پرنیان به عنوان شهردار این شهر در مسئولیت خود به مدت چهار سال دیگر ابقا شد. مراسم انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر صدرا با حضور امیری فرماندار، حقیقی معاون فرماندار، کهندل مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، حجت الاسلام حسین نژادیان امام جمعه صدرا، حجت الاسلام حاجی پور نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت محمد رسول الله، سرهنگ شجاعی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیراز، سرهنگ همتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین(ع) و برخی از مسئولان شهر صدرا برگزار شد.
 وحدت و انسجام برای انتخاب شهردار
مهدی کشاورزی سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا گفت: پس از تعیین هیئت رئیسه سنی انتخابات هیئت رئیسه شورا با نظارت امیری فرماندار، حقیقی معاون فرماندار و کهندل مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد که خداکرم فیروزمند با اکثریت آرا به عنوان رئیس شورا انتخاب شد. همچنین مجتبی پارسایی به عنوان نایب رئیس، روح الله شجاعیان به عنوان منشی، مهدی کشاورزی به عنوان سخنگو و مرتضی زارع به عنوان نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند. سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا افزود: یکی از برنامه‌های مهم شورا در گام نخست انتخاب شهردار بود که خوشبختانه با یک وحدت و انسجام در یک جمع آرام و با رأی اکثریت اعضا، دکتر بهزاد پرنیان به عنوان شهردار صدرا در سمت خود به مدت چهار سال ابقا گردید.
 خرد جمعی برای انتخاب اصلح
کشاورزی خاطرنشان شد: نگاه ما در صدرا به سوی شفافیت، خرد جمعی و ایجاد وحدت و همدلی در شهر است. در حوزه مسائل عمرانی بازنگری جامعی انجام خواهیم داد و در سایر حوزه‌ها همچون بهداشت و درمان فرهنگی و اجتماعی این قول را به شهروندان خواهم داد که با یک برنامه ریزی دقیق و منسجم و با یک کار تیمی و انسجامی که در بین اعضای شورا وجود دارد، اجرای آنها به سرعت عملیاتی می‌گردد. همچنین از مردم شهر صدرا، صاحب نظران، پیشکسوتان، معتمدان، جوانان دارای طرح و برنامه و همه عزیزان تقاضا داریم که در کنار شورا باشند تا شورای چهارم شهر صدرا بتواند به اهداف عالی برای توسعه شهر دست یابد.
 شکرگزاری برای توفیق خدمت‌رسانی
در ادامه این مراسم پرنیان به مناسبت انتخاب مجدد به عنوان شهردار صدرا گفت: شکر توفیق خدمت به مردم جز با خدمت بیشتر به ولی نعمتانمان میسر نمی‌شود. توفیق خدمتگذاری به مردم در نظام مقدس اسلامی، فرصت مغتنمی است که شکرگزاری آن جز با خدمت بیشتر به این ولی نعمتانمان میسر نخواهد بود. 
وی افزود: امروز بار دیگر با اعتماد همه اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و منتخبان امین مردم شریف این خطه از ایران اسلامی‌مان، بار دیگر مسئولیت مدیریت شهری بر عهده اینجانب قرار گرفت تا به مصداق کلام نورانی حضرت امیرالمؤمنین(ع): «مَکانُ القَیِّمِ بالأمْرِ مَکانُ النِّظامِ مِنَ الخَرَزِ ، یَجْمَعُهُ و یَضُمُّهُ...» مانند رشته اى، محور وفاق، همدلی، خدمت رسانی صادقانه و بی منت، در کنار اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولان شهر صدرا و مدیران شهرداری باشم.منتخب اهالی شهر جدید صدرا بر کرسی مدیریت شهری تصریح کرد: بر خود لازم می‌دانم از زحمات بی شائبه استاندار فارس در جایگاه جانشینی شورای اسلامی شهر صدرا و همچنین حمایت‌های گسترده او به عنوان نماینده عالی نظام جمهوری اسلامی در استان از شهرداری و مردم شهر صدرا تشکر نموده و قدردان تلاش و حساسیت فرماندار شیراز و معاونان در حل مشکلات این شهر باشم. رجای واثق دارم با همراهی امام جمعه شهر صدرا، مسئولان ادارات، عزیزان سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، بستر خدمات رسانی گسترده و پرتوان تر به مردم عزیز صدرا در پیش روست. 
پرنیان خاطرنشان کرد: لازم است از ابراز لطف خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان عزیز، نخبگان، معتمدان و بزرگان شهر، فعالان اجتماعی، اصحاب رسانه و فرهنگ، کارکنان شهرداری و آحاد شهروندان گرامی شهر به اینجانب تشکر نمایم.
 این استمرار خدمت رسانی فرصت استفاده از تمام ظرفیت‌های شهری در توسعه متوازن صدرا در شأن مردم عزیز این دیار را فراهم می‌آورد تا با مردم و در کنار مردم، آبادانی و رشد همه جانبه شهر را رقم بزنیم. شهردار منتخب صدرا در پایان افزود: بار دیگر از حُسن اعتماد تمام عزیزان شورای اسلامی شهر صدرا تشکر نموده و از خداوند متعال توان خدمت مضاعف و حُسن عاقبت را 
مسئلت می‌نمایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی