[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

عزیزی خادم: بی‌احترامی ‌به داوران را بر‌نمی‌تابیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، در نشستی با دو داور کشورمان که در جام جهانی فوتسال قضاوت خواهند کرد، حضور یافتند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران و به نقل از سایت رسمی ‌فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس و حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون، در جلسه‌ای با داوران اعزامی ‌ایران به جام جهانی فوتسال لیتوانی و جام جهانی فوتبال ساحلی روسیه شرکت کردند.
در این نشست صمیمانه که در دفتر رئیس فدراسیون و به درخواست عزیزی خادم برگزار شد، حسن کامرانی‌فر، امیر خسروی افسر رسانه‌ای تیم ملی فوتسال ایران، ابراهیم جهانیان مدیر حوزه ریاست، به همراه ابراهیم محرابی افشار و گلاره ناظمی، داوران ایران در جام جهانی فوتسال لیتوانی و ابراهیم اکبرپور، نماینده داوری ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی حاضر بودند.
رئیس فدراسیون فوتبال در همان ابتدا گزارشی از وضعیت دستمزد و حقوق معوق داوران در رشته‌های فوتسال و فوتبال ساحلی دریافت کرد و از سرپرست دبیرکلی فدراسیون خواست که گزارشی جامع در این باره ارائه دهد.
عزیزی خادم همچنین تأکید کرد: ارکان قضایی فدراسیون در دوره مدیریتی جدید با افرادی که شأن داوران را زیر سؤال ببرند، برخورد می‌کنند و ما فشار و بی‌احترامی ‌به جامعه داوری را بر‌نمی‌تابیم.
رئیس فدراسیون فوتبال همچنین تأکید کرد اقدامات لازم برای حل مشکلات مربوط به اعزام داوران بین‌المللی ایران به جام جهانی انجام خواهد شد.
کامرانی‌فر که از داوران سرشناس و بین‌المللی فوتبال ایران بوده، در این نشست که به منظور بدرقه داوران بین‌المللی برای حضور در جام جهانی و تجلیل و قدردانی از تلاش‌های آن‌ها برگزار شد، گفت: بنده از جنس داوری هستم و از تمام مشکلات و دغدغه‌های جامعه داوران در رشته‌های مختلف شناخت کامل دارم. ما برنامه‌های زیادی برای ایجاد تحول داوری داریم و از هیچ تلاشی برای حل مشکلات داوران و رسیدگی بهتر به فعالیت‌های آن‌ها دریغ نخواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی