[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

قائدی در دوراهی قطر یا کویت، روزنامه شیراز نوین


مهاجم ملی‌پوش استقلال برای فصل آینده لژیونر می‌شود.
مهدی قائدی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فصلی که برای استقلال با جام همراه نبود پیش از فرا رسیدن نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه‌های خارجی قرار داشته است.
قائدی که هنوز دو فصل دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده است از تابستان سال گذشته مورد توجه باشگاه‌های حوزه خلیج فارس قرار داشت و حتی مقطعی هم از بوندسلیگا برای تو مشتریان جدی وجود داشت اما اکنون او از قطر و کویت پیشنهادات جدی به دستش رسیده است.
باشگاه الدحیل قطر با بودجه‌ای بیش از ۴۰ میلیارد تومان برای خرید این ستاره جوان حاضر به جلب رضایت باشگاه استقلال شده و همچنین الغرافه قطر با هدایت آندره آ استراماچونی به عنوان سرمربی سابق استقلال به دنبال خرید این مهاجم باتکنیک است.
به غیر از الغرافه و الدحیل و همین‌طور ‌چند باشگاه دیگر از قطر، مشتریان جدی قائدی از کشور کویت هستند که از طریق مدیربرنامه‌های این بازیکن شرایط جلب رضایت باشگاه استقلال را جویا شده و خواهان خرید این بازیکن هستند.
از این رو قائدی در دوراهی حضور در لیگ ستارگان قطر یا لیگ برتر کشور کویت قرار گرفته است و فعلاً تصمیمی‌ در این مورد نگرفته است. قابل پیش‌بینی است او جهت مسافرت شخصی در تعطیلات ۱۰ روزه تمرین استقلال پیش از بازی حساس با الهلال عربستان در شهریورماه به کشور قطر سفر کند و در این راستا مذاکرات جدی‌تری هم داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی