[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

بانک‌ها از دوشنبه تعطیل می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تعطیلی بانک‌ها در سراسر کشور طبق دستور ستاد ملی کرونا به مدت پنج روز از ۲۵ تا ۳۰ مردادماه خبر داد.
به گزارش ایسنا، در راستای مدیریت جهش پیک پنجم گسترش ویروس کرونا، دیروز شنبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که از دوشنبه هفته جاری تا شنبه هفته آینده سراسر کشور تعطیل است و تمام ادارات و بانک‌ها به جز مشاغل ضروری نیز در پی آن تعطیل خواهند شد. 
در این زمینه، علیرضا قیطاسی -دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی- در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق ابلاغ ستاد ملی کرونا، بانک‌ها در سراسر کشور از دوشنبه (۲۵ مردادماه ۱۴۰۰) تا شنبه (۳۰ مرداد ۱۴۰۰) به مدت پنج روز تعطیل هستند که شورای هماهنگی بانک‌ها این موضوع را به بانک‌ها ابلاغ کرده است. 
وی افزود: برای رفع نیازهای ضروری مردم به خدمات بانکی، شعب کشیک تعیین خواهد شد که لیست آنها در سایت بانک‌ها اعلام می‌شود. 
قیطاسی ادامه داد: خدمات غیرحضوری بانک‌ها برای بهره مندی مشتریان ۲۴ساعته آماده پاسخ گویی به نیازهای آنهاست و از مردم خواهش می‌کنیم تا به شعب کشیک بانک‌ها نیز مراجعه حضوری نداشته باشند و تنها برای امور خیلی ضروری مراجعه 
داشته باشند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی