[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

انبار احتکار چای کشف شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در پی کشف انبار احتکار کالا گفت: محتکران حدود ۶۰۰ کیلو چای را با برند و برچسب خارجی روانه بازار می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، سرهنگ احمد جعفری ازکشف انبار احتکار کالا به همت نیروهای عملیاتی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز خبر داد. فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز عنوان کرد: پیرو گزارش‌های مردمی و به همت نیروهای بسیجی عملیات این ناحیه، با همکاری اداره صنعت و معدن و نیروی انتظامی انبار کالای احتکار شده در منزلی کشف گردید که بعد از اخذ مجوز قضایی و صورت جلسه به کالای قاچاق تحویل داده شد.
وی گفت: در این انبار روغن‌های زیتون تقلبی را با روغن‌های زیتون اصل جابه‌جا می‌کردند و برچسب روغن زیتون اصل را روی در قوطی‌ها نصب و روانه 
بازار می‌کردند.
سرهنگ جعفری در ادامه گفت: محتکران متأسفانه در این انبارها چای فله ای را با برند و برچسب خارجی و به همراه انواع نوشابه‌ها و انرژی زا‌ها به تعداد چهارهزار و ۹۹۱ عدد و تعدادی کمپوت و انواع مسکرات روانه بازار می‌کردند. وی گفت: در این انبارها انواع نوشیدنی‌ها و مسکرات که به صورت قاچاق در منزل فوق احتکار گردیده بود، کشف گردید که در همین رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی