[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۵
  • دوره جدید

منع تردد شهری از ساعت ۲۲، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس راهور استان محدودیت‌های منع تردد از ساعت 12 ظهر 24 مرداد تا ساعت 24 پنجم شهریور ماه سال جاری در سطح استان را تشریح کرد.
سرهنگ «صادق سلیمی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت‌های منع تردد از ساعت 12 ظهر 24 مرداد تا ساعت 24 پنجم شهریور ماه در سطح استان فارس اجرایی خواهد شد و در این مدت تردد وسایل نقلیه شخصی در بین استان‌ها ممنوع خواهد بود. وی افزود: ممنوعیت تردد شبانه نیز همچون گذشته، از ساعت 10 شب تا 3 بامداد در تمامی معابر درون شهری سراسر استان فارس و بدون در نظر گرفتن وضعیت رنگ بندی اجرا خواهد شد.
رئیس پلیس راهور استان فارس با بیان اینکه کلیه مجوزهای تردد صادر شده در گذشته توسط فرمانداری‌ها و سایر نهادها در این بازده زمانی ابطال می‌گردد، گفت: توصیه پلیس پرهیز از هرگونه سفر در شرایط فعلی است و در صورت ضرورت (از قبیل مراجعه به مراکز درمانی) به صورت محدود و با ارائه مجوز از فرمانداری‌ها و با تأیید پلیس صورت خواهد گرفت. سرهنگ سلیمی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ذکر شده شامل ناوگان حمل و نقل بار و مسافر با رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی نمی‌شود، افزود: ظرفیت مسافر پذیری ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت یک سوم و با نظارت سازمان راهداری و پایانه‌های حمل و نقل عمومی خواهد بود. وی تصریح کرد: به مسافران غیربومی که در سطح استان حضور دارند، 24 ساعت مهلت داده می‌شود تا نسبت به بازگشت به استان‌های خود اقدام کنند؛ بنابراین هموطنان حق ورود به استان فارس را ندارند و باید از کمربندی‌های شهرها اقدام به بازگشت نمایند. رئیس پلیس راهور استان فارس در خصوص نحوه فعالیت مراکز تعویض پلاک در این محدوده زمانی نیز گفت: مراکز تعویض پلاک استان فارس در این مدت فعال بوده و برابر نوبت دهی اینترنتی و با رعایت مقررات و ضوابط بهداشتی ارائه خدمات می‌کنند. سرهنگ سلیمی با اشاره به اینکه مبلغ جرائم با توجه به رنگ بندی شهرها، در وضعیت قرمز یک‌میلیون تومان و در وضعیت نارنجی 500 هزار تومان خواهد بود، تصریح کرد: مهلت یک ماهه برای پرداخت جرائم محدودیت‌های تردد شبانه و منع تردد در وضعیت‌های قرمز و نارنجی داده خواهد شد و پس از اتمام این مهلت و در صورت عدم پرداخت، جرائم 2 برابر خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی