[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

۳۱میلیارد لوازم یدکی قاچاق در «کازرون» کشف شد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل لوازم و قطعات خودرو قاچاق به ارزش 31میلیارد ریال در شهرستان «کازرون» خبر داد.
سردار «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان کازرون در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین گشت زنی در محور مواصلاتی «بوشهر- شیراز» به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو موفق به کشف 811 کارتن انواع لوازم یدکی خودرو از قبیل کمک، سوزن انژکتور، لنت ترمز، پیستون، رنگ خودرو، سنسور، لوازم برقی، اتوماتیک استارت، رادیاتور، دیسک کلاچ، بلبرینگ و... شدند. 
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه بنا به نظر کارشناسان 31میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: راننده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
سردار «ملک‌زاده» بیان کرد: مبارزه با قاچاق کالا همواره یکی از اولویت‌های اصلی پلیس فارس بوده و با برنامه‌ریزی و طرح ریزی عملیاتی، در طول شبانه‌ روز محورهای مواصلاتی به منظور پیشگیری از قاچاق کالا مورد پایش و کنترل قرار می‌گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی