[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

تهدید دروازه‌بان شیرازی به جدایی از استقلال!، روزنامه شیراز نوین

بر اساس برخی خبرهای تأیید شده و موثق که به فوتبالی رسیده است، سید حسین حسینی در آستانه جدایی از استقلال است و اگر استقلال با او توافق نکند، او را فصل آینده در باشگاه دیگری خواهید دید.
به گزارش فوتبالی، ظاهراً مذاکرات سیدحسین حسینی و استقلال به بن بست خورده و باشگاه نمی‌تواند رقم مدنظر حسینی را پرداخت کند.
سید حسین حسینی تا امروز سه شنبه به باشگاه استقلال فرصت داده و به مدیران استقلال اعلام کرده تا آن زمان منتظر می‌ماند، در غیر این صورت او با یک باشگاه پولدار توافق کرده و اگر با استقلال به نتیجه نرسد، فصل آینده او را در یک تیم پولدار که خیلی هم به دروازه‌بان نیاز دارد خواهید دید. 
مذاکرات سید حسین حسینی با این باشگاه صنعتی نتیجه بخش بوده و شنیده شده که قرار است با رقمی ‌بین هشت تا 10 میلیارد تومان با این باشگاه  توافق کند. 
اینکه چقدر مذاکرات استقلال و حسینی جدی بوده و چقدر طرفین امیدوار به ادامه همکاری هستند، مشخص نیست اما همان‌طور که گفته شد حسینی تا امروز سه‌شنبه منتظر مذاکرات جدی‌تر و توافق با استقلال می‌ماند اما در صورتی که تماس جدی از سوی باشگاه استقلال برای توافق نهایی با این دروازه‌بان انجام نشود در نهایت حسینی قرارداد خود را با این تیم صنعتی دروازه‌بان لازم! به امضا خواهد رساند. البته آخرین خبرها حاکی از آن است که او دو مشتری دارد که هر دو باشگاه هم اوضاع مالی خوبی دارند.
اینکه استقلال می‌تواند به حسینی هشت تا ده میلیارد تومان هم بدهد، نکته‌ای است که با توجه به سیاست فعلی باشگاه استقلال، بعید به نظر می‌رسد مگر اینکه خود حسینی از رقم درخواستی‌اش کم کند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی