[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

درمان در چالش عمران ، روزنامه شیراز نوین

دکتر لطفی: پاسخ‌گوی بیماران هفت استان جنوبی در فارس هستیم؛ زیرساخت‌ها باید تقویت شود 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دیدار با مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت، تسریع در روند تکمیل و تجهیز پروژه‌‌های نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان را پیگیری کرد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» با همراهی دکتر «علی اکبری» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، به دنبال نشست اخیر با «سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و طرح اولویت‌ها و چالش‌های مجموعه سلامت فارس، با مهندس «امیر ساکی» مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت دیدار کرده به بررسی راهکارهای تسریع در روند تکمیل و تجهیز پروژه‌‌های نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان پرداخت.
دکتر لطفی در این دیدار با اشاره به حجم بالای پروژه‌های حوزه سلامت فارس گفت: با توجه به رسالت‌های نظام سلامت در پاسخ گویی مناسب به مردم و تأمین نیازهای این حوزه، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ویژه در ایام کرونا کوشیده است تا این رسالت مهم، دچار وقفه نشده و روند پیشبرد پروژه‌ها، استمرار منظمی داشته باشد. او نقش همکاری وزارت بهداشت در موفقیت این روند را بسیار تعیین کننده خواند و افزود: استان فارس به دلیل جایگاه پزشکی در کشور و پاسخ گویی به مراجعانی از بیش از هفت استان جنوبی کشور، همواره با حجم بالای خدمات رسانی مواجه بوده و توسعه زیرساخت‌های موجود در این زمینه، از اهمیت بالایی برخودار است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست ضمن تببین مهم ترین پروژه‌های حوزه سلامت فارس، به ویژه مراکز درمانی و بیمارستانی نیمه تمام در استان، به تببین اولویت‌ها و چالش‌های موجود در این زمینه پرداخت.
مهندس «امیر ساکی» مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت نیز در این دیدار با بررسی موارد مطرح شده و طرح پیشنهادات خود در این زمینه، نسبت به پیگیری موارد مطرح شده در راستای تکمیل و تجهیز پروژه‌های نیمه تمامی بهداشتی درمانی استان فارس قول همکاری داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی