[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

واکسیناسیون توان‌خواهان پایان یافت ، روزنامه شیراز نوین

به گفته معاون بهداشت دانشگاه، واکسیناسیون تمامی گروه‌های هدف حاضر در مراکز نگهداری و توان‌بخشی علیه بیماری کووید ۱۹ انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» گفت: با توجه به پاندمی کووید ۱۹ و افزایش خطر ابتلای مددجویان و مددیاران مراکز نگهداری و توان‌بخشی به دلیل تجمعی بودن این مراکز، انجام اقدامات پیشگیرانه از جمله واکسیناسیون گروه‌های آسیب پذیر بسیار ضروری است.
او افزود: با آغاز واکسیناسیون در کشور، واکسیناسیون توان‌خواهان و سالمندان مراکز نگهداری و توان‌بخشی در اولویت‌های واکسیناسیون کرونا قرار گرفت.
دکتر همتی افزود: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای پایبندی به تعهد خود نسبت به حفظ و ارتقای سلامت جامعه، واکسیناسیون گروه‌های پُرخطر و آسیب پذیر را در دستور کار خود قرار داده و برای تأمین و توزیع واکسن‌های استاندارد موردنیاز، اقدامات گسترده ای 
داشته است.
این مقام مسئول در دانشگاه، تأکید کرد: طرح واکسیناسیون علیه کرونا در مراکز نگهداری و توان‌بخشی از اسفند سال گذشته آغاز و در مدت ۳ماه، واکسیناسیون تمامی جمعیت‌های گروه هدف انجام شد.
او ضمن تقدیر از همکاری سازمان بهزیستی استان در انجام این مهم، یادآور شد: با توجه به اهمیت و ضرورت حفظ حداکثری سلامت کارکنان توانمند و خدوم مراکز نگهداری و توان‌بخشی، واکسیناسیون آنان نیز به صورت کامل انجام شده است.
معاون بهداشت دانشگاه با تأکید بر اهمیت واکسیناسیون گروه‌های پُرخطر و آسیب پذیر در برابر بیماری کووید ۱۹، رعایت دستورالعمل‌های پیشگیری و کنترل ویروس کرونا را همچنان ضروری برشمرد.
دکتر همتی انجام مستمر نظارت شبکه‌های بهداشت و درمان با همکاری همه جانبه سازمان بهزیستی بر مراکز توان‌بخشی را به دلیل شرایط خاص این مراکز، امری بسیار حیاتی و ضروری دانست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی