[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

سومین مرحله رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

سومین مرحله رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه همزمان با آغاز دهه اول محرم با توزیع ۵هزار بسته معیشتی به همت ناحیه ثارالله(ع) شیراز آغاز شد.
فرمانده سپاه فجر استان فارس دیروز جمعه در مراسم آغاز سومین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه ضمن تقدیر و تشکر از خیران، فرماندهان و تمامی بسیجیان و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش، گفت: ماه محرم ماه انفاق جان، انفاق مال، ایثار و ازخودگذشتگی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله(ع) نیز در این مراسم گفت: این رزمایش به همت فرماندهان حوزه‌های محلات و اقشاری ناحیه ثارالله(ع) شیراز صورت خواهد پذیرفت و تا پایان ماه محرم ادامه خواهد داشت.
سرهنگ محمد بهادر علیپور افزود: ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله(ع) با هم افزایی و تعامل با سایر ادارات و نهادها گامی نو در راستای اجرای فاز دوم طرح شهید سلیمانی برداشته و اقدام به تأمین بیش از ۱۸ دستگاه خودرو برای مراکز درمانی شهدای والفجر و شهدای انقلاب شهرستان شیراز (جهت کمک به طرح واکسیناسیون آحاد مردم) کرده است.
همچنین به همت دوستداران خاندان عصمت و طهارت و یاران مسجد بغدادی شیراز یک‌هزار و ۱۳۰ دست غذای گرم در ظهر عاشورا بین کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان‌های مسلمین، شهید فقیهی، نمازی شیراز و در محله ده پیاله شیراز از سوی قرار گاه جهادی عاشورا توزیع گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی