[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

آغازبه‌کار سفارت و کنسولگری‌های افغانستان در ایران و توقف صدور پاسپورت و ویزا، روزنامه شیراز نوین

سفارت افغانستان در تهران طی اطلاعیه ای از آغاز به کار فعالیت سفارت و کنسولگری‌های این کشور در ایران خبر داد و اعلام کرد که فعالیت مربوط به پاسپورت و ویزای الکترونیکی فعلاً متوقف است.
به گزارش ایسنا، در اطلاعیه سفارت افغانستان در تهران آمده است: به اطلاع عموم هموطنان عزیز و مهاجرین محترم افغان مقیم جمهوری اسلامی ایران می‌رساند، که بعد از پایان یک هفته تعطیلات رسمی در ایران، سفارت افغانستان در تهران و سرکنسولگری‌های مشهد و زاهدان از روز یکشنبه مورخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰، فعالیت خود را مجدداً آغاز می‌نمایند. هموطنان عزیز با توجه به شرایط پیش آمده در داخل کشور که همه از آن آگاهی داریم، سیستم مرکزی پاسپورت و ویزا الکترونیک موقتاً به دلیل قطع بودن ارتباط با سیستم مرکزی متوقف می‌باشد و امکان طی مراحل پاسپورت و ویزا موقتاً وجود ندارد. بنابراین تا زمان وصل شدن مجدد سیستم‌های پاسپورت و ویزای الکترونیک با مرکز، خدمات بخش‌های پاسپورت و ویزا الکترونیک در ایران متوقف می‌باشند.
به استثنای دو بخش پاسپورت و ویزا سایر بخش‌های کاری نمایندگی‌های سیاسی و کنسولی افغانستان در تهران، مشهد و زاهدان از تاریخ ذکر شده فعال می‌باشند و خدمات لازم به مهاجرین محترم ارائه می‌گردد.
بدین وسیله از همه مهاجرین عزیز تقاضا می‌گردد که برای طی مراحل پاسپورت و ویزای الکترونیک به سفارت و کنسولگری‌های زاهدان و مشهد و اردوگاه‌های شهرهای مختلف مراجعه نفرمایند و به هیچ گونه اطلاعیه و اخبار نادرست به جز از طریق سفارتخانه اعتماد نکنند.
به محض اینکه سیستم ویزای الکترونیک و پاسپورت با مرکز وصل گردد، طی اطلاعیه ای هموطنان عزیز در جریان قرار خواهند گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی