[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

استاد دانشگاه: وزیر پیشنهادی بهداشت به حوزه کاری خود مسلط است، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت علمی دانشگاه و دبیر بورد رشته تخصصی گوش و حلق و بینی کشور گفت: بهرام عین اللهی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه کاری خود کاملاً مسلط است و کارهای خود را با برنامه پیش می‌برد.
سید بصیر هاشمی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: دکتر عین اللهی متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص قرنیه و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که از سوابق علمی و اجرایی خوبی بهره می‌برد. استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: آقای دکتر عین‌اللهی تاکنون هر مسئولیتی را که به عهده داشته، به خوبی انجام داده‌ است.
هاشمی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود وضعیت کشور در چهار سال آینده گفت: دولت سیزدهم استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور، بهره گیری از نیروی کارآمد، شایسته سالاری و همدلی را سرلوحه کار خود قرار داده است.
و ی ادامه داد: با توجه به سابقه خوبی که آیت الله ابراهیم رئیسی در مسئولیت قوه قضائیه داشته‌ است، انتظار می‌رود که با حضور وی در رأس قوه مجریه بخش عمده ای از مشکلات کشور برطرف و آرامش و تعادل در جامعه حاکم شود.
آیت‌الله دکتر رئیسی رئیس‌جمهوری چهارشنبه ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ لیست وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم را برای اخذ رأی اعتماد نمایندگان قوه مقننه تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی