[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

شاکله شهرداری با آماده‌باش عجین است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، سرپرست شهرداری شیراز، قائم مقام شهردار و معاون شهرسازی و معماری با استاندار فارس دیدار کردند. عنایت الله رحیمی استاندار فارس در این دیدار بر پیگیری برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی با پیشرفت ۸۰ درصد به بالا و تسریع در جمع آوری کارگاه‌های عمرانی و تسهیل در ترافیک شهری و حمل و نقل تأکید کرد.
رحیمی با اشاره به اختصاص بوستان‌های شهرداری، فرهنگ سراها و مکان‌های ورزشی برای همکاری با هیئت‌های مذهبی در ایام محرم با رعایت پروتکل‌ها گفت: زنده نگه داشتن اهداف آزادگی سرور شهیدان به عنوان اسوه مسلمانان بر هیچ کس پوشیده نیست و باید در این راستا با رعایت زمان، مکان و ساعت برگزاری این هدف را به نحو احسن انجام داد و در همه روزهای سال به ویژه ایام‌ محرم نسبت به ارائه خدمات باکیفیت در جمع آوری پسماند و پاک سازی معابر سطح شهر تلاش مضاعف کرد.
محمدعلی راضی سرپرست شهرداری شیراز در دیدار با عنایت الله رحیمی، به عملکرد شهرداری شیراز در خصوص بخش نامه ستاد مقابله با کرونا اشاره و موارد همکاری را اعلام کرد. راضی ضمن ارائه گزارشی اجمالی از وضعیت شهرداری شیراز و تلاش جهت ارائه خدمات شبانه روزی حتی در زمان تعطیلی همه ادارات بنا به ماهیت شهرداری‌ها، به آمادگی و آماده باش نیروها در مواقع بحران و بارندگی احتمالی اشاره کرد.
وی گفت: با توجه به نزدیکی ایام مهرماه، در صورت تصمیم گیری به بازگشایی مدارس، شهرداری شیراز آمادگی لازم را جهت همکاری دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی