[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

برنامه‌های وزیر پیشنهادی نفت کارگشاست، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته نفت و انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جواد اوجی، از فنی ترین، متخصص ترین، مجرب ترین و در عین حال انقلابی ترین افراد و گزینه برای تصدی حوزه وزارت نفت است.
حسین حسین زاده روز جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: برنامه‌های ارائه شده از سوی این گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای عبور از تنگناها و حل بسیاری از مشکلات و چالش‌های فراروی وزارت نفت و در این شرایط سخت تحریمی کارساز و گره گشا خواهد بود.
وی تصریح کرد: اوجی کاربلد است و بر فعالیت در حوزه وزارت نفت نیز اشراف کامل دارد. او بدون شک یکی از مناسب ترین گزینه‌های پیشنهادی کابینه دولت سیزدهم است که هم کمیسیون انرژی و هم نمایندگان تاکنون نظرشان روی این گزینه در وزارت نفت بسیار مثبت و امیدوارکننده است.
نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی افزود: گزینه پیشنهادی وزارت نفت علاوه بر آنکه خود دانش آموخته و کارآزموده این حوزه است، کار و فعالیت از سکوهای نفتی را نیز تجربه کرده و به خوبی بر شرایط کاری نیروها و همچنین اوضاع پیچیده این حوزه مشرف است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم یادآور شد: اوجی همچنین علاوه بر تجربه و اشرافیت علمی و عملی، یکی از مجرب ترین افراد و از داوران مطرح در سطوح و مجامع بین المللی حوزه نفت بوده است.
نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس معتقد است که اوجی خود مرجع و منبع بسیاری از تحولات در حوزه‌های نفت و گاز و انرژی بوده است و با رأی قاطع مجلس راهی کابینه دولت سیزدهم خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: همواره نگاه و سیاست راهبردی که متخصصان، کارشناسان و دلسوزان در حوزه اقتصاد روی آن تأکید دارند، این است که نفت و این سرمایه عظیم که از عمق چهارهزار و ۱۷۱ متری زمین اکتشاف و استخراج می‌شود، باید به دست افراد فنی، متخصص و پاک دست سپرده شود.
جواد اوجی دارای مدرک تحصیلی مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت اهواز است و فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ در صنعت نفت آغاز کرده است.
اوجی سابقه کارشناس اداره مهندسی نفت شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب اهواز، کارشناس ارشد اداره ارزیابی مخازن نفت و گاز شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب اهواز، رئیس اداره مهندسی پترو فیزیک شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، رئیس اداره مهندسی نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، عضو هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، معاون امور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از سال ۸۳ تاکنون را در کارنامه خود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی