[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

عملیات پدافند زیستی، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله(عج) شیراز گفت: رزمایش پدافند زیستی ثارالله(ع) با هدف اطلاع رسانی و ایجاد حساسیت بیشتر در بین مردم نسبت به بیماری کرونا در شیراز آغاز شد.
سرهنگ مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله(عج) شیراز در جمع خبرنگاران، گفت: همزمان با سراسر کشور فاز جدید طرح ملی شهید سلیمانی در استان فارس همزمان با پیک پنجم کرونا در ماه محرم با عنوان رزمایش پدافند زیستی ثارالله(ع) با هدف اطلاع رسانی و ایجاد حساسیت بیشتر در بین مردم نسبت به بیماری کرونا آغاز شد. او با اشاره به شیوع گسترده بیماری کرونا و شدت آن در پیک پنجم، افزود: در این رزمایش تیم‌های سازمان دهی شده در قالب گروه‌های حمایتی، نظارتی و مراقبتی بر اصناف، بازاریان و... تقسسم بندی شدند. فرمانده سپاه ناحیه بقیة‌الله(عج) شیراز ادامه داد: همزمان با آغاز دهه دوم ماه محرم طرح پدافند زیستی ثارالله(ع) از حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع)، کاروان خودرویی با طی مسافت این حرم مطهر تا امامزاده ابراهیم(ع) به صورت کاروان خودرویی عزاداری امام حسین(ع) را اجرا کردند.سرهنگ علی پور تأکید کرد: بدین ترتیب هر حوزه، کاروان خود را در محله‌ها و خیابان‌های شهر شیراز حرکت داد و اعلام هشدار وضعیت کرونا از طریق بلندگو با هدف رعایت نکات بهداشتی 
داده شد.
او افزود: در عملیات پدافند زیستی حدود ۵۰۰ بسیجی و گروه‌های جهادی با هدف اعلام هشدار‌ها و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با بیش از ۱۲۰ خودرو در محله‌ها حضور پیدا می‌کنند و به مردم هشدار می‌دهند که با توجه به وضعیت حاد قرمز و بحرانی شیراز از منازل خود خارج نشوند. فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله(عج) شیراز گفت: این رزمایش قرار است هم زمان در سایر شهرستان‌های استان فارس اجرا شود تا مردم نسبت به قطع زنجیره مرگ‌بار کرونا توجه بیشتری داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی