[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

هیئت‌مدیره و مدیرعامل جدید شرکت خاک نسوز استقلال آباده انتخاب شدند، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده سالیانه نوبت دوم شرکت خاک نسوز استقلال با حضور اعضای شورای شهر، نماینده حقوقی شهرداری و سهام داران در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
این نشست به علت عدم حضور سهام داران وکاهش آرا  با تأخیری یک ماهه برگزار شد. جلسه با حضور اکثریت سهام داران برگزار و اعضای هیئت مدیره به اتفاق  آرا به شرح ذیل انتخاب شدند. آقایان مهدی شاکر، غلامرضا شرفی، ابوصالح دهقانی، شهردار آباده و احمدرضا باقری نفرات اول تا پنجم انتخاب شدند. همچنین داریوش نادری و سید جمال نعمت الهی نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
انتخاب مدیرعامل جدید معدن خاک‌ نسوز استقلال آباده  
همچنین هیئت مدیره معدن خاک نسوز آباده غلامرضا شرفی را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کردند. در ادامه محمد نعمت‌اللهی (شهردار آباده) به عنوان رئیس، مهدی شاکر نایب رئیس و احمدرضا باقری به عنوان منشی هیئت مدیره انتخاب شدند. لازم به ذکر است که شرفی برای دومین دوره است که مدیریت معدن خاک نسوز خاورمیانه را عهده دار می‌شود. گفتنی است بزرگ‌ترین معدن روباز خاک نسوز کشور و خاورمیانه با تولید روزانه حدود ۶هزار تن خاک نسوز در شمال استان فارس قرار دارد. خاک نسوز به خاک‌هایی اطلاق می‌شود که در دمای نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ درجه سانتی‌گراد بتواند خواص فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ کند. مساحت معدن حدود ۲هزار و ۳۰۰ هکتار است و بزرگ ترین معدن روباز خاک نسوز کشور و خاورمیانه محسوب می‌شود که به دلیل کیفیت و تنوع خاک در جهان 
کم نظیر است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی