[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

عضو شورای شهر شیراز: گزینه منتخب باید شایستگی قرارگرفتن در قامت شهردار را داشته باشد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون سومین حرم اهل بیت(ع) با گرامیداشت یاد و خاطره شهرداران پیشین شهر شیراز، شهردار آینده را ملزم بر حفظ شأن این جایگاه مدیریتی دانست و گفت: باید شهردار آینده شیراز شایستگی ردای این جایگاه مهم و خدمت رسان را داشته باشند. وی با تأکید بر اینکه شهردار شیراز باید دارای ویژگی‌های تخصص، تعهد، کارآمدی و تجربه باشد، بیان کرد: عدم تجربه مدیریت شهری خلأ بزرگی در اداره امور شهر است و توجه به این مهم در انتخاب شهردار آینده از ضروریات است. عضو شورای اسلامی شهر شیراز آشنایی با قوانین شهرداری را از اصول اساسی یک مدیر ارشد شهری برشمرد و افزود: اشراف شهردار آینده بر این امر، ایجاد شهری قانونمند را محقق و روند اداره آن را تسهیل خواهد کرد.
محمدیان افزود: شهردار کلان شهری با نام و جایگاه شیراز، باید اشراف عملیاتی بر امور شهر برای رسیدن به جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) را دارا باشد. وی ارائه برنامه عملیاتی برای رفع سایت پسماند شهرداری را  از اولویت‌های شهردار آینده بیان کرد.
همچنین ارائه ایده عملیاتی برای صرفه جویی و کاهش هزینه در شهرداری، سؤال دیگر محمدیان از گزینه منتخب در دور دوم جلسات گزینش شهردار بود. چگونگی نگرش گزینه منتخب نسبت به سازمان فرهنگی، از دیگر موضوعاتی بود که رئیس سومین حرم اهل بیت(ع) در این جلسه به آن پرداخت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی