[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

چرا کامیابی‌نیا تمدید نمی‌کند؟، روزنامه شیراز نوین

تکلیف یک بازیکن از بین بازیکنانی که قراردادشان با پرسپولیس به پایان رسیده هنوز مشخص نیست.
یکی از بازیکنانی که در ۵ قهرمانی متوالی پرسپولیس حضور داشت کمال کامیابی‌نیا بود. هافبک دفاعی سرخ‌ها که در لیگ پانزدهم توسط برانکو از نفت تهران به پرسپولیس آمد عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داد و یکی از مهره‌های کلیدی سرخ پوشان در سال‌های اخیر بود.
کمال چند بار توسط کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و حتی گلزنی هم کرد ولی مصدومیت کتف این بازیکن باعث شد نتواند جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کند.
قرارداد کمال کامیابی‌نیا در پایان لیگ به اتمام رسید و این بازیکن برای ادامه فعالیت در جمع سرخپوشان نیاز به تمدید قرارداد دارد.
کمال بدش نمی‌آید تا در جمع پرسپولیسی‌ها باقی بماند و فوتبالش را در پرسپولیس به اتمام برساند.
البته در این میان حرف و حدیث‌های زیادی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه کمال با یک پیشنهاد خوب از  تیمی ‌شهرستانی مواجه شده و اگر مدیران پرسپولیس دیر اقدام کنند امکان دارد کمال را هم مثل مغانلو، کنعانی زادگان و نوراللهی از دست بدهند.
در پایان لیگ بیستم قرارداد ۷ بازیکن از جمله کامیابی‌نیا به پایان رسید. در این بین نفراتی مثل نوراللهی، کنعانی زادگان و مغانلو از پرسپولیس جدا شدند و بازیکنانی مثل امیری، عالیشاه و شیری هم قراردادشان را با این تیم تمدید کردند. تنها بازیکنی که از نیم فصل قبل پرسپولیس هنوز وضعیتش مشخص نیست کمال کامیابی‌نیا هافبک شماره ۱۱ این تیم است.
کمال که در اردوی تیم ملی در منامه مصدوم شد نتوانست در چند بازی آخر پرسپولیس در لیگ به میدان برود و همچنان مصدومیتش به طور کامل برطرف نشده است.
کامیابی‌نیا بعد از پایان لیگ راهی دبی شد تا هم کارهای درمانی خود را در این شهر انجام دهد و هم استراحت کند.
باشگاه پرسپولیس و کادرفنی این تیم کمال را می‌خواهند و خود این بازیکن هم علاقه دارد قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.
قرار است این بازیکن بعد از بازگشت از دبی راهی باشگاه پرسپولیس شود تا مذاکرات نهایی را برای تمدید قرارداد با مدیران پرسپولیس انجام دهد.
آن‌طور که شنیدیم شانس ماندن کامیابی‌نیا در پرسپولیس بیشتر از جدایی‌اش است ولی در آشفته بازار نقل و انتقالات هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی