[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس : ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی‌های اداره کل پرداخت شد، روزنامه شیراز نوین

عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه برای حمایت از تیم فجر شهید سپاسی باید از ظرفیت صنایع، سپاه فجر و نمایندگان استان فارس بهره گرفته شود، زیرا اداره کل ورزش و جوانان در ورزش حرفه‌ای از نظر قانونی و اعتباری دستش بسته است، گفت: جلساتی با نمایندگان فارس برای این موضوع برگزار شده است.
او با تأکید بر اینکه شورای شهر و نمایندگان فارس به بحث نرم‌افزاری ورزش استان ورود کنند، افزود: وقتی بودجه شهرداری شیراز ۶ هزار میلیارد تومان است آیا نمی‌تواند ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان از آن را به توسعه ورزش شیراز اختصاص دهد؟.
حاجی‌زاده با اشاره به صعود تیم فجر به لیگ برتر و لزوم بازسازی ورزشگاه‌های شیراز برای برگزاری بازی‌های این تیم، عنوان کرد: برای تکمیل و بازسازی ورزشگاه پارس و حافظیه به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
حاجی‌زاده با بیان اینکه برای بازسازی چمن ورزشگاه پارس با یک پیمانکار قرارداد بسته شده و قول داده که تا آبان‌ماه اجرا کند، اظهار داشت: بازی هفته‌های اول تیم فجر در ورزشگاه حافظیه برگزار می‌شود و تمام سعی‌مان بر این است که از برگزاری بازی‌هایی که میزبان هستیم در زمین چمن استان دیگر جلوگیری شود، زیرا در شأن استان فارس نیست.
او در مورد خبر‌هایی که در مورد واگذاری امتیاز تیم فوتبال دسته یکی قشقایی شیراز به خارج استان شنیده می‌شود نیز گفت: این تیم یک تیم کارآفرین و فرهنگی است و اولویت اول ما بر این است که در استان باقی بماند و با همان نام شهدای قشقایی در لیگ دسته اول حضور پیدا کند و برای این موضوع نیاز است که تمام مسئولان استان مثل استاندار و نمایندگان مجلس به میدان بیایند تا امتیاز این تیم در استان باقی بماند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه تیرماه پارسال این اداره کل را با ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی جاری و عمرانی و ۳۵۰ پروژه نیمه‌تمام که ۱۰۰ پروژه آن بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت تحویل گرفت، عنوان کرد: در یک سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی اداره کل پرداخت شده که همین موضوع به قیمت نیمه‌تمام ماندن پروژه‌ها تمام شد و با وجود این مشکلات اعتباری، ۵۹ پروژه نیز افتتاح شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی