[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

کابینه معتمد مجلس، روزنامه شیراز نوین

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ۱۸ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم رأی اعتماد دادند و تنها وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نتوانست رأی اعتماد نمایندگان را کسب کند.
به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر دیروز چهارشنبه پس از دو هفته بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در کمیسیون‌های تخصصی و صحن علنی مجلس شورای اسلامی، صلاحیت و برنامه‌های ۱۸ وزیر پیشنهادی را تأیید کردند و به ۱۸ وزیر پیشنهادی به جز وزیر آموزش و پرورش برای تصدی وزارتخانه‌ها اعتماد کردند.
رئیس جمهوری ۲۰ مرداد ماه فهرست وزیران پیشنهادی را در نامه ای رسمی به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. از روز شنبه و با اعلام وصول این نامه از سوی رئیس مجلس، بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیران پیشنهادی در کمیسیون‌های تخصصی آغاز شد. نمایندگان در ادامه صلاحیت و برنامه‌های وزیران پیشنهادی را در دو نوبت صبح و عصر در جلسات علنی بررسی کردند و عصر دیروز این بررسی‌ها پایان یافت.
بر اساس این گزارش آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری که دیروز و در پایان جلسات علنی برای بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در جلسه علنی حضور یافته بود، اعلام کرد که نخستین جلسه هیئت دولت امروز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی