[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

معاون اول رئیس‌جمهور: ذخیره کالاهای اساسی به نقطه مطمئن رسیده است، روزنامه شیراز نوین

معاون اول رئیس جمهوری گفت: ذخیره کالاهای اساسی در کشور به نقطه مطمئن و خوبی رسیده است.
به گزارش ایرنا، محمد مخبر دیروز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: ذخیره کالاهای اساسی را در وضع بدی تحویل گرفتیم اما در این مدت کم توانستیم ذخیره کالاهای اساسی را به نقطه 
مطمئن برسانیم.
وی ادامه داد: برخی از این کالاها که در بنادر بود، آزاد، ترخیص و وارد کشور شد و این خبر خوب را برای مردم می‌توانم داشته باشم که ذخیره کالاهای اساسی در کشور به نقطه مطمئن و خوبی رسیده است.
معاون اول رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: با تماس‌هایی که ریاست‌جمهوری با برخی سران کشورها داشته است، گشایش‌های نسبتاً خوبی در برخی از پول‌های بلوکه شده ایجاد شده که حتماً روی بازار ارز تأثیر مثبتی خواهد داشت.
وی یادآور شد: با کابینه‌ای که ان‌شاءالله از مجلس شورای اسلامی رأی خواهد گرفت و دولت استقرار می‌یابد، اثرات مثبتی را در بازار ارز شاهد خواهیم بود.
مخبر در خصوص رفع آشفتگی بازار ارز افزود: بخشی از این مشکلات مربوط به کارهای درازمدت است که باید برای رفع مشکل صورت گیرد و بخشی دیگر نیز به برنامه‌های کوتاه مدت نیاز دارد. برای رفع مشکلات ناشی از نوسانات ارز و اثرگذاری کامل و جامع در بازار حتماً به زمان نیاز دارد، ولی ان‌شاءالله حتماً این اتفاق خواهد افتاد.
معاون اول رئیس جمهور همچنین فرا رسیدن هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر را تبریک گفت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی