[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

انبار آرد محتکران کشف شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز:
انبار آرد محتکران کشف شد 

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: در پی گشت عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز ۲ انبار بزرگ آرد و مواد غذایی کشف شد.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، سرهنگ احمد جعفری از کشف ۲ انبار بزرگ آرد و مواد غذایی خبر داد. فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در این خصوص اعلام کرد: برابر گزارش‌های دریافتی، گشت مشترک تیم عملیاتی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) و اداره صنعت و معدن تعداد ۳۲۰ کیسه آرد از انواع مختلف که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده بود، از یکی از انبارها کشف شد. وی ادامه داد: در یکی از انبارهای فروشگاه‌های بزرگ شیراز تعداد قابل توجهی از مواد شوینده، برنج، روغن، شکر و سایر اقلام به میزان تقریبی یک‌میلیارد ریال نگهداری می‌شد که متأسفانه انبار این فروشگاه نیز در سامانه به ثبت نرسیده بود. فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز بیان داشت: پرونده این فروشنده نیز به ظن احتکار به مراجع ذی ربط انتقال داده شد.
سرهنگ جعفری در ادامه افزود: سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز آمادگی دریافت کلیه گزارش‌های در این خصوص را دارد و از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود هرگونه اخبار مبنی بر موضوعات مشابه را به این سپاه اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی