[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

فرماندار گراش: ۱۶ پروژه هفته دولت در گراش افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، دیروز چهارشنبه ۳ شهریورماه فرماندار گراش گفت: ۱۶ پروژه در هفته دولت با اعتباری افزون بر ۶۳میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح می‌شود.
مجید غلام‌پور تصریح کرد: ۵۰ درصد از اعتبارات از محل بودجه‌های دولتی و ۵۰ درصد از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت‌های مردمی تأمین شده است.
وی در جریان تشریح افتتاح پروژه‌های عمرانی و زیربنایی شهرستان، گفت: عمده این طرح‌ها در بخش خدمات عمرانی، آموزشی، مخابراتی، بهداشتی، مسکن روستایی، گازرسانی و طرح‌های تولیدی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
مجید غلام‌پور از بهره برداری طرح گاز رسانی به سه روستای بخش مرکزی شهرستان گراش خبر داد و افزود: پروژه گازرسانی به روستاهای کنار زیارت، شمس آباد و کسرالدشت با حضور مدیران استانی با اعتباری بالغ بر ۵میلیارد و ۴۵۰میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید و با اجرای این طرح ۱۵۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند. وی افزود: دو پروژه سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری می‌رسد که با افتتاح این دو پروژه تولیدی برای ۱۳ نفر به طور مستقیم و برای ۳۰ نفر به طور غیرمستقیم اشتغال زایی می‌شود. 
غلام‌پور افتتاح ۷ طرح مخابراتی را در راستای تقویت و توسعه زیرساخت‌های این حوزه عنوان کرد و گفت: این طرح‌ها شامل چهار طرح زیرساختی شبکه مخابرات و فیبر نوری و نصب ۳ دکل BTS اینترنت است که با اعتباری بالغ بر ۸میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به بهره برداری می‌رسد و بیش از هشت‌هزار خانوار شهری و روستایی از مزایای آن بهره خواهند برد. 
فرماندار گراش با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را فرصت مناسبی برای انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای دولت دانست و افزود: انعکاس و بیان توفیقات نظام، امید و نشاط اجتماعی را به ویژه در بین نسل جوان افزایش می‌دهد. مجید غلام‌پور با اشاره به شرایط بهداشتی حاکم بر کشور و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اضافه کرد: حسب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، پروژه های هفته دولت به صورت نمادین و با حضور حداقلی مردم و مسئولان و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی کلنگ زنی یا افتتاح خواهد شد.
وی اضافه کرد: طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت در شرایط بسیار سخت مالی ناشی از تحریم‌های دشمنان و بحران کرونا اجرایی شده است.
فرماندار گراش با بیان اینکه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در محرومیت زدایی برجسته است، خاطرنشان ساخت: همه دستاوردها و توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول بیش از چهار دهه گذشته همواره در گرو وحدت و انسجام و همدلی مردم و دولت بوده است.
نماینده دولت در شهرستان گراش خدمت صادقانه به مردم را حرکت در مسیر شهدا عنوان کرد و افزود: آرامش، عزت، افتخار و هرآنچه در داخل و خارج از مرزها داریم، به واسطه خون مطهر شهدا و ایثارگری جانبازان است و آن را باید قدر بدانیم. 
وی با درخواست از شهروندان برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و کمک به کادر درمان در مهار ویروس کرونا، گفت: رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی موجب به خطر افتادن جان خود و دیگر عزیزان و اعضای خانواده می‌شود؛ بنابراین باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان موردتوجه مردم باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی