[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

رونمایی از اولین خرید فجر در فصل نقل‌ و انتقالات، روزنامه شیراز نوین

بازیکن سابق تراکتور به فجر شهیدسپاسی پیوست.
شهرام گودرزی، هافبک سابق تراکتور و پدیده با عقد قراردادی به جمع شاگردان کلانتری پیوست تا اولین خرید این تیم تازه لیگ برتری شده در فصل نقل‌ و انتقالاتی لقب بگیرد.
گودرزی سابقه بازی در فجر را نیز در کارنامه خود دارد. قرارداد او با تیم جدیدش به مدت یک فصل است.
فجری‌ها البته بودجه چندان زیادی برای جذب بازیکن در اختیار ندارند اما با بضاعتی که دارند کارشان را در نقل و انتقالات شروع کرده‌اند.
یکی از مزیت‌هایی که فجرشهیدسپاسی نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری دارد، امکان جذب بازیکن سرباز است. لیگ برتر طی سال‌های گذشته هیچ تیم نظامی را در خود ندیده و به همین خاطر بازیکنان سرباز زیادی در لیگ حضور دارند که باید خدمت خود را بگذرانند. حالا شرایط مناسبی با صعود فجرشهیدسپاسی ایجاد شده تا این بازیکنان به شیراز بروند و ضمن حضور در لیگ برتر سربازی‌شان را هم انجام بدهند.
از این رو کادرفنی فجرشهیدسپاسی نیز با برخی بازیکنان سرباز وارد مذاکره شده و احتمالاً شاهد حضور برخی بازیکنان با این شکل در نماینده شیراز باشیم.
از سوی دیگر فجرشهیدسپاسی در سال‌های گذشته که در لیگ برتر حضور داشت ستاره‌های زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرد که بسیاری از آن‌ها تا همین حالا هم در تیم‌های بزرگ به میدان می‌روند. حالا فجری‌ها در برنامه‌های خود بازگرداندن ستاره‌های سابق را نیز گنجانده‌اند.در اولین گام آن‌ها شهرام گودرزی که سال‌ها با پیراهن فجرشهیدسپاسی بازی کرد و از این تیم به تیم‌های بزرگ‌تر رفت را جذب کردند.
محمد ایرانپوریان دیگر بازیکنی که در فجرشهیدسپاسی چهره شد و به پیراهن تیم‌هایی مثل تراکتور و سپاهان هم رسید، دیگر مهره‌ای است که احتمالاً به زادگاهش برمی‌گردد.
از باشگاه فجرشهیدسپاسی خبر می‌رسد برای پست دروازه‌بان مسئولان این باشگاه با احسان مرادیان بازیکن شیرازی فصل گذشته فولاد نیز وارد مذاکره شدند و احتمال حضور او در فجرشهیدسپاسی کم نیست.
صادق بارانی هافبک پیشین سایپای تهران نیز دیگر بازیکنی است که مد نظر کلانتری سرمربی فجر قرار دارد.
همچنین کادرفنی خواهان حفظ تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته از جمله میلاد احمدی شده و از مسئولان باشگاه خواسته‌اند قرارداد بسیاری از نفرات تمدید شود.
با این تفاسیر احتمالاً شاهد حضور برخی ستاره‌های سابق فجر در این تیم باشیم که به همراه سربازان و البته نفرات جویای نام جدید این تیم را در لیگ برتر بیست‌ویکم تشکیل بدهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی