[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

با حضور معاون سیاسی استانداری فارس: پروژه‌های عمرانی و تولیدی ارسنجان به بهره‌برداری رسیدند، روزنامه شیراز نوین

چند پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به مناسبت هفته دولت در شهرستان ارسنجان به بهره برداری رسیدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، تأمین آب شرب عشایر بیکهدان جشنی با بهره برداری از یک حلقه چاه در حوالی این روستا یکی از این پروژه‌ها بود که موجب بهره مندی تعداد ۱۸۰ خانوار از این نعمت الهی شد. این پروژه با اعتبار بالغ بر سه‌میلیارد تومان و با خط انتقال شش کیلومتر لوله و سه کیلومتر برق به مرحله بهره برداری رسیده است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با تبریک فرارسیدن هفته دولت و با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر، تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی را در راستای ارائه خدمات مطلوب تر و تأمین شرایط بهتر برای مردم شریف ایران دانست.
سید احمد احمدی زاده سقایی برای مردم به ویژه عشایر زحمت کش و تولیدگر در ایام شهادت سقای کربلا را به فال نیک گرفت و بر لزوم صرفه جویی در مصرف قطره قطره آب تأکید کرد.
در این سفر طرح بهسازی ۱۰ روستای دهک شوراب، جوادیه، کتک، کناره، نعمت آباد، شرق آباد، علی آباد ملک، بکهدان، حسن آباد جلودر و عزآباد در شهرستان ارسنجان نیز آغاز شد. 
احمدی زاده در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه‌ها تغییرات مثبت مبلمان روستایی در چند سال اخیر را ناشی از تلاش مسئولان برای بهسازی و افزایش کیفیت بافت‌های روستایی خواند.
همچنین در سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس چهار طرح اشتغال‌زایی و تولیدی شامل گلخانه و دامداری در شهرستان ارسنجان افتتاح شد. احمدی زاده در مراسم افتتاح این پروژه‌ها ضمن تأکید بر اهمیت اقدامات انجام شده در سطح استان با توجه به کمبودهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا، افزود: در هفته دولت سال جاری 919 پروژه با اعتبار ۲۵هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد که تأثیرات قابل توجهی در افزایش رفاه و آسایش مردم خواهد داشت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی