[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

دومین دوره پویش «مهر دانایی نذر کتاب» در فارس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دومین دوره پویش «مهر دانایی نذر کتاب» با همت اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه(س) شیراز و با همکاری معاونت فرهنگی هنری سپاه فجر استان فارس، طی شهریور و مهر ۱۴۰۰ در استان فارس برگزار خواهد شد. روابط عمومی و امور بین‌الملل اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه اعلام کرد: وقف فرهنگی یک سنت دیرینه و با تأثیرات اساسی و حیاتی در ساختار تربیتی و فکری جوامع انسانی است و احیا و بازآفرینی نقش فرهنگ در عرصه تولید فکر و اندیشه در شرایط امروز کشور است.
این گزارش حاکی است: حمایت‌های فرهنگی از جامعه نخبگان و دانشگاهی در استان فارس، می‌تواند به رشد و تعالی اصحاب قلم و اندیشه و دانش‌آموزان و دانشجویان در این وضعیت اپیدمی فراگیری بیماری کرونا کمک شایانی نماید. در این گزارش آمده است: پویش «مهر دانایی نذر کتاب» با هدف جمع‌آوری کتاب‌های سالم و نو و همچنین کتاب‌ها و مجلات فرسوده و بازیافتی، از در منازل در سطح شیراز و نواحی ۳۶گانه‌ استان فارس تلاش دارد تا سنت حسنه نذر فرهنگی را از این طریق و با اهدای کتاب به کتابخانه‌های مناطق محروم استان، وقف در گردش کتب عمومی و تخصصی دانشگاهی و تهیه کتاب و نوشت افزار برای دانش‌آموزان نیازمند در سطح استان احیا کند.
روابط عمومی و امور بین‌الملل اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه در گزارش خود از شهروندان استان فارس و خیران علاقه مند به شرکت در دومین دوره پویش نذر فرهنگی مهر دانایی نذر کتاب تقاضا کرده جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۷۷۳۸۹۸۱۷ تماس برقرار کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی