[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

جدایی فجری‌ها از استقلال، روزنامه شیراز نوین

احتمال جدایی سه بازیکن سابق فجرشهیدسپاسی یعنی مسعود ریگی، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی از استقلال زیاد است و ارسلان مطهری نیز دیگر بازیکنی است که ممکن است از جمع آبی‌ها جدا شود. 
ارسلان مطهری، مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی 3 بازیکن هستند که با وجود پایان قرارداد هنوز تمدید نکرده‌اند و بحث‌های زیادی درباره‌شان وجود دارد. این 3 بازیکن اما حالا در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته‌اند!
ارسلان مطهری و مسعود ریگی دو بازیکنی بودند که طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه استقلال انجام دادند اما توافقی حاصل نشد. از طرف دیگر مدیران باشگاه با فرشید اسماعیلی هیچ مذاکره‌ای نداشتند.
درباره 3 بازیکن مذکور طی روزهای گذشته شایعات و مسائل زیادی مطرح شد. شایعاتی مبنی بر اینکه توافقات مالی درباره‌شان صورت نگرفته و یا اینکه خودشان قصد دارند با پیشنهاد بهتر به تیم‌های دیگر بپیوندند.
حالا اما در پی حرف و حدیث‌های موجود، احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی ورزش و مردم آب پاکی را درباره این 3 بازیکن روی دست آن‌ها و هواداران ریخت و اعلام کرد که جدایی‌شان قطعی شده است.
مددی وقتی با سؤال پیمان یوسفی مجری برنامه درباره وضعیت تمدید قرارداد با فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری مواجه شد، گفت: «این دو بازیکن در لیست تمدید قراردادها حضور ندارند!»
بیان این جمله غافلگیری مجری را در پی داشت و باعث شد که او سؤال کند مطهری و اسماعیلی از استقلال جدا می‌شوند؟ مددی این بار قاطعانه‌تر پاسخ داد: «آقای سرمربی محترم نظری روی این عزیزان ندارد و احتمال جدایی‌شان زیاد است.»
پیمان یوسفی در ادامه درباره وضعیت سایر بازیکنان تمدیدی از مددی پرسید و او گفت:«از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده بود، از ابتدا آقای مجیدی داریوش شجاعیان را هم اعلام کرد که به او نیاز ندارد.»
در ادامه مجری ورزش و مردم درباره وضعیت مسعود ریگی سؤال کرد که مدیرعامل استقلال صراحتاً جدایی او را نیز تأیید کرد:«آقای ریگی عدد بالایی را برای تمدید قرارداد به ما پیشنهاد کردند که توان پرداختش را نداریم.»
با این تفاسیر به نظر می‌رسد جدایی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال قطعی شده باشد. آبی‌ها در نقل و انتقالات نفراتی را برای پست‌های مختلف جذب کردند اما اینکه آیا بازیکنان جدید می‌توانند به‌خصوص در خط هافبک و خط حمله انتظارات هواداران را برآورده کنند یا خیر مسئله‌ای است که نیازمند گذر زمان است.
چیزی که مشخص است احتمالاً 3 بازیکن مذکور استقلال بعد از چند سال از این تیم جدا خواهند شد و این مسئله هم با نظر فرهاد مجیدی صورت خواهد گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی