[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

شاهرخ بیانی: آقای فوتبالیست! هفت میلیارد پول کمی‌است؟، روزنامه شیراز نوین

شاهرخ بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال از زیاده‌خواهی برخی بازیکنان در وضعیت این روزهای فوتبال باشگاهی کشور انتقاد کرد.
شاهرخ بیانی درباره وضعیت نقل‌وانتقالات تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید به فرهاد مجیدی خسته نباشید بگویم. مجیدی گفته بود اگر یک بازیکن هم برود نمی‌مانم اما اسکلت تیم عوض شده است. وقتی این اتفاق می‌افتد، زمان لازم است تا تیم جا بیفتد. با شرایطی که کمتر از 20 روز دیگر با الهلال عربستان بازی داریم، کار برای مجیدی سخت خواهد بود. امسال مجیدی خودش خواسته تیم را ببندد، نه تیم دست دلال‌ها بوده و نه فرد دیگری. ما هم از تصمیمات سرمربی حمایت می‌کنیم و امیدوارم نتیجه بگیرد.
وی با اشاره به تمدید نکردن برخی از بازیکنان استقلال از جمله ارسلان مطهری، فرشید اسماعیلی و مسعود ریگی گفت: باید عاشق استقلال باشید، وگرنه پول همیشه است. چطور این بازیکنان لوگوی استقلال را «تتو» می‌کنند، کُری می‌خوانند و لوگوی استقلال را می‌بوسند اما الآن حاضر نیستند قراردادشان را تمدید کنند؟ همه آن کارها شعار بود؟ رفتارهای ضد و نقیض در فوتبال ما زیاد است. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده؛ بازیکنی که تاپ نیست، توقع زیادی دارد. اگر بازیکن پول کمی ‌هم بگیرد، اشکالی ندارد، چون استقلال خانه‌اش است.
بیانی با انتقاد شدید از رفتار بازیکنان استقلال تصریح کرد: آقای بازیکن، مگر جامی ‌آورده‌ای که توقعت را زیاد کرده‌ای؟ بهتر نیست به هواداران احترام بگذارید؟ شما فرهاد مجیدی را می‌شناختید، چقدر پشت شما ایستاد؟ خالکوبی کردن و لوگو را بوسیدن نشانه تعصب نیست. عشق به تیمت را باید الآن نشان دهی. اگر استقلال 7 میلیارد می‌دهد و تیم دیگری 10 میلیارد، باز هم استقلال ارجحیت دارد، چون اینجا طرفدار زیاد دارد و سکوی پرتابی برای پیشرفت شما خواهد بود. پیراهن استقلال خیلی با ارزش است. این طرفداران الکی هوادار استقلال نشده‌اند، لطفاً احترام بگذارید. یک زمانی هست که تفاوت پیشنهاد تیم دیگری با استقلال 5 میلیارد تومان است، اشکالی ندارد و برو اما 7 میلیارد کم پولی است؟ به غیر از سپاهان و پرسپولیس کجا می‌خواهید بروید؟ هر جایی بروید، خودتان ضرر کرده‌اید.
وی ادامه داد: وقتی قیمت‌های درخواستی بازیکنان را می‌شنوم، سرم سوت می‌کشد. مگر این‌ها چه‌کار کرده‌اند؟ آقایان همین 7 میلیارد ماهی 700،800 میلیون تومان می‌شود. پزشکان این همه پول در نمی‌آورند که شما در می‌آورید. در این سال‌ها چه خوشحالی به هواداران هدیه داده‌اید؟ آیا شما ندیدید هوادار 65 ساله با شرایط ویروس کرونا جلوی باشگاه استقلال حضور داشت و گفت نگران تیم محبوبش است؟ چرا احترام نمی‌گذاری؟ یک زمانی هست مثل دوران خودمان باشگاه بگوید نمی‌خواهیم، آن وقت شرایط فرق می‌کند. این همه مجیدی فصل گذشته با دادن پاداش از شما حمایت کرد، چرا پای او نایستادید و احترام سرمربی را نگه نمی‌دارید؟ لطفاً برای استقلال ناز نکنید. بازیکن باید آرزو کند در استقلال و پرسپولیس حضور داشته باشد. شما از استقلال به تیم ملی می‌رسید. مجیدی کار خوبی کرد، نباید التماس بازیکنان را بکنیم.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: آقای بازیکن، وقتی در استقلال هستی کم از تبلیغات در صفحات مجازی پول در می‌آوری؟ استقلال یک برند برای پول در آوردن شما شده است. این روزها همسر بازیکنان هم از حضور در اینستاگرام پول در می‌آورند. وقتی مهدی قائدی به استقلال آمد، کسی او را نمی‌شناخت، نه جثه‌ای داشت نه بازیکنی بود که بگوییم سرزن است یا شوت‌زن. با او قرارداد 5 ساله بستند و امروز مهدی قائدی شد. از انتقال این بازیکن به شباب الاهلی امارات چقدر گیر استقلال آمد؟ آیا نمی‌توان باز هم مهدی قائدی‌ها را پیدا کرد؟ 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی