[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

دشمن، قدم‌به‌قدم فضای ذهن را تسخیر می‌کند، روزنامه شیراز نوین

جانشین سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، ضمن بیان اینکه فضای ذهن هرشخص باید کاملاً در اختیار خودش باشد، گفت: دشمن قدم به قدم، فضای ذهن را تسخیر و شخص را مطیع امر خود می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، سرهنگ سیامک صادقی در سومین گردهمایی مصون سازی فرهنگی که به همت روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) برگزار شد، گفت: امروز موازنه قدرت در حوزه رسانه به نفع کسی است که فضای ذهن را خوب بشناسد.
جانشین سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، تشخیص به موقع و عمل به تشخیص را یکی از مؤلفه‌های قدرت در حوزه رسانه دانست و خاطرنشان شد: امروز شبکه‌های اجتماعی با تشخیص به موقع و سریع، خوراک و محتوای رسانه خود را با گلوله‌های جادویی به مخاطبان خود تزریق می‌کنند.
وی با بیان اینکه در تولید محتوا بسیار ضعیف عمل کردیم، ابراز داشت: منابع انسانی بسیار قوی و متقنی در دست داریم که باید اندیشمندان اسلامی بیشتر در تولید محتوا فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را به منصه ظهور برسانند. او در ادامه افزود: وقتی محتوایی برای شبکه‌های اجتماعی نداریم، جوان امروز با یک کلیک در دنیایی از اطلاعات وارد می‌شود و مورد اغفال دشمن قرار می‌گیرد.
جانشین سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز ضمن بیان اینکه فضای ذهن هر شخص باید کامل در اختیار خودش باشد، گفت: دشمن قدم به قدم فضای ذهن هر شخص را تسخیر و شخص را مطیع امر خود می‌نماید. سرهنگ صادقی در پایان ضمن گله مندی از مسئولان در تولید لباس و با اشاره به تزریق اطلاعت سمی دشمن به اذهان جوانان گفت: متأسفانه، در حوزه فرهنگی، شاهد انواع مدهای غربی در نوع پوشش جوانان هستیم که مسئولان امر در حوزه تولید لباس نه تنها خواب هستند، بلکه عمداً در تولید داخلی و بعضاً با ورود تولیدات خارجی عکس العملی از خودشان نشان نمی‌دهند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی