[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

کشف یک تن و ۹۷ کیلو تریاک در عملیات ضربتی پلیس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک تن و ۹۷ کیلو تریاک کشف شد. سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی مطلع شدند ۲ قاچاقچی حرفه‌ای با دو دستگاه سواری زانتیا و پژو ۴۰۵ در حال انتقال یک محموله سنگین تریاک از استان‌های شرقی به سمت شیراز هستند که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به صورت محسوس و نامحسوس به محور «کوار-شیراز» اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی موفق شدند هر دو دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و با اقدامات فنی و تخصصی آنها را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از خودروها یک تن و ۹۷ کیلو تریاک کشف شد، افزود: در این خصوص یک قاچاقچی حرفه ای دستگیر و دیگر راننده با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه متواری شد. سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری قاچاقچی متواری با جدیت ادامه دارد.
این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان بدانند استان فارس محل امنی برای اقدامات مجرمانه آنها نبوده و پلیس با آنان برخورد قانونی و قاطع خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی