[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

۴ طرح اشتغال‌زا در ارسنجان افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، در این افتتاحیه‌ها که احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس و تعدادی از مسئولان استانی حضور داشتند، تعداد ۴ واحد تولیدی شامل گلخانه و دامداری افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت. 
احمدی زاده ضمن تاکید بر اهمیت اقدامات انجام شده در سطح استان با توجه به کمبودهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه، از خروجی این اقدامات در هفته دولت سال جاری با ۲۵هزار میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
احمدی زاده همچنین با تجلیل از مقام شامخ شهدا، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، ضمن اهمیت دادن دولت بر ریشه کنی بیماری کرونا، همگان را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی فراخواند. 
عزیزی فرماندار شهرستان ارسنجان نیز در این افتتاحیه‌ها گفت: یکی از این واحدهای تولیدی به طور کامل با هزینه مالک ساخته شده و بقیه با دریافت تسهیلات بانکی از دولت و آورده سهم مالکان به بهره برداری رسید. 
فرماندار ارسنجان گفت: ان‌شاءالله جمعی از افراد جویای کار در این طرح‌های تولیدی مشغول به کار خواهند شد و ظرفیت تولیدات گلخانه‌ای و دامی در سطح شهرستان افزایش خوبی خواهد داشت.
نماینده عالی دولت در شهرستان ارسنجان همچنین از افراد توانمند و سرمایه گذار دعوت کرد که در راه اندازی واحدهای تولیدی به دستگاه‌های اجرایی شهرستان مراجعه و زمینه رونق تولید و اشتغال را فراهم نمایند. 
فرماندار ارسنجان در حاشیه این افتتاحیه‌ها بر آمادگی فرمانداری و ادارات دولتی و بانک‌ها با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان تأکید کرد و گفت: در زمینه تولید و اشتغال از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
همچنین همزمان با هفته دولت و با حضور احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی از جمله عزیزی فرماندار شهرستان، یک حلقه چاه آب در منطقه روستای بیکهدان جشنی مورد بهره برداری قرار گرفت.
احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس، سقایی برای مردم به ویژه عشایر زحمت کش و تولیدگر در ایام شهادت سقای کربلا را به فال نیک گرفت و بر لزوم صرفه جویی در مصرف قطره قطره آب تأکید کرد. گفتنی است تعداد ۱۸۰ خانوار از این نعمت الهی که با اعتبار بالغ بر ۳میلیارد تومان و با خط انتقال ۶ کیلومتر لوله و ۳ کیلومتر برق به مرحله بهره برداری رسیده است، برخوردار می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی