[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

گشایش در صدور سند مالکیت موقوفات لارستان ، روزنامه شیراز نوین

جلسه بررسی صدور سند مالکیت موقوفات شهرستان لارستان با حضور امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان و جمعی از مسئولان و کارشناسان اوقاف لارستان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، خلیل زاده کارشناس بنیاد مسکن لارستان، خوشه‌چین نماینده اداره اوقاف شهرستان لارستان و جمعی از کارشناسان در این نشست به صورت ویدئوکنفرانس با کارشناسان در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس حضور یافتند. مدیر بنیاد مسکن لارستان در این نشست بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی برای صدور اسناد مالکیت موقوفات در مناطق شهری و روستایی تأکید کرد و اظهار داشت: بخش قابل توجهی از موقوفات در شهرستان لارستان برای تأمین مسکن نیازمندان تعریف شده است و صدور اسناد مالکیت برای این عرصه‌های مسکونی می‌تواند ایجاد کننده فرصت‌های اشتغال باشد. برومند مدیر بنیاد مسکن لارستان از آمادگی اوقاف و بنیاد مسکن برای استفاده از ظرفیت موقوفات در کمک به نیازمندان خبر داد و افزود: دغدغه همه مسئولان در حوزه رسیدگی به نیازمندان جامعه است. اداره‌ اوقاف و امور خیریه لارستان بر اساس نیات واقفان خیراندیش آماده همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی و بنیاد مسکن در حوزه رسیدگی به نیازمندان جامعه به‌ ویژه به خانواده‌های زیر پوشش است. 
وی با اشاره به اینکه توجه به اشتغال و ازدواج جوانان نیازمند ارائه خدمات ارزشمند نهادهای حمایتی است، گفت: هدفمند کردن هزینه‌کرد نذورات و هدایت آنها برای رفع نیازهای جامعه هدف و اقشار نیازمند جامعه در افزایش کارآمدی خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف مؤثر است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان افزود: این نهاد در حمایت از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خدمات متعددی ارائه می‌دهد که یکی از آنها ساخت مسکن برای جامعه هدف است. برومند با اشاره به اینکه جامعه هدف نیازهای متعددی در بخش‌های مختلف دارند، بیان کرد: همکاری دستگاه‌های مختلف بسترهای جدیدی برای خدمت‌رسانی اثربخش به خانواده‌های نیازمند ارائه می‌دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی