[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

این تیم ارث پدری کسی نیست، روزنامه شیراز نوین

فجر سپاسی در مسابقات این فصل لیگ آزادگان با کسب مقام قهرمانی موفق شد بعد از ۸ سال دوباره جواز حضور در مسابقات لیگ برتر خلیج فارس را کسب کند.
فجری‌ها بر خلاف بسیاری از تیم‌ها که فعالیت خود را در مسابقات لیگ برتر آغاز کرده‌اند هنوز هیچ فعالیتی نداشته‌اند و هنوز مشخص نیست آیا علی اصغر کلانتری در لیگ بیست‌ویکم هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت یا خیر؟
از همین رو غلامحسین پیروانی سرمربی کهنه‌کار و سابق فجرسپاسی در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: این تیم سرمایه یک استان است و همه دیدند وقتی این تیم موفق شد به لیگ برتر صعود کند چه جو خوبی در جوانان علاقه‌مند به فوتبال در استان به وجود آمد؛ حیف است این تیم حالا که به لیگ برتر صعود کرده است آن را این‌گونه به حال خود رها کرده‌اند.
وی افزود: مسئولینی که روز قهرمانی این تیم در لیگ برتر پست گذاشتند و مشغول گرفتن عکس یادگاری بودند اکنون کجا هستند؟ آن‌ها باید دلسوز این تیم باشند و به داد این تیم برسند 8 سال طول کشید تا فجر دوباره لیگ برتری شود، حالا که وقت عمل هست همه پا پس کشیده‌اند و تیم را تنها گذاشته‌اند.
پیروانی در مورد اینکه آیا این تأخیر به ضرر فجر خواهد بود بیان کرد: مدیران باید بجنبند، همه تیم‌ها بازیکنان مدنظر خود را دارند جذب می‌کنند اما ما به راحتی بازیکنان خود را داریم از دست می‌دهیم، از همین امروز هم فجر شروع کند دیر است چه برسد که قرار است تمرینات تیم را از هفته بعد تازه شروع کنند. اگر بخواهند غیر از این عمل کنند و از تیم حمایت نکنند قطعاً در لیگ برتر به مشکل خواهیم خورد. درست است فجر بازیکنان بزرگ و شایسته‌ای را در اختیار دارد اما باید برای حضور هر چه بهتر در لیگ، چند بازیکن در حد لیگ برتر جذب شود، در غیر این‌صورت باشد باز هم شاهد ناکامی ‌فجر خواهیم بود.
وی در پایان در خصوص مشکلات به وجود آمده بین علی اصغر کلانتری و مدیریت فجر سپاسی گفت: این تیم ارثیه پدری کسی  نیست که بخواهند سلیقه‌ای برخورد کنند. این تیم متعلق به مردم شیراز است و نباید نگاه شخصی به این تیم داشت. کلانتری در مسابقات لیگ یک نتایج خوبی با این تیم گرفت و به لیگ برتر صعود کرد، اگر ابزار داشته باشد مطمئناً می‌تواند نتایج خوب فجر را در لیگ برتر تکرار کند و مدیریت باید از او حمایت کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی