[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

رکوردهای سیامند تا صد سال دیگر جابه‌جا نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

 سید حمید سجادی در تماس تلفنی با محمود خسروی وفا، یاد و نام سیامند رحمان را گرامی داشت و از وی به عنوان رکورددار افسانه‌ای یاد کرد.
به نقل از وزارت ورزش و جوانان، سید حمید سجادی در گفت‌وگوی تلفنی با محمود خسروی وفا ضمن تبریک شروع مدال‌آوری کاروان ورزشی سردار دل‌ها و پیروزی‌های ارزشمند ورزشکاران پارالمپیکی جویای حال ورزشکاران شد و پیرامون آخرین وضعیت مسابقات و شرایط کاروان ایران آگاهی یافت.
وزیر ورزش و جوانان در این ارتباط تلفنی یاد و خاطره سیامند رحمان را گرامی داشت و از وی به عنوان رکورددار افسانه‌ای نام برد و برای کاروان سردار دل‌ها آرزوی موفقیت کرد.
رئیس کمیته ملی پارالمپیک هم با گرامیداشت یاد سیامند رحمان گفت: رکوردهای او بنا به گفته کارشناسان جهانی تا صد سال آینده هم تکرار نمی‌شود.
محمود خسروی وفا، مسابقات وزنه‌برداری و دوومیدانی را مورد توجه قرار داد و گفت: اصل مدال‌آوری ما از امروز بعدازظهر آغاز خواهد شد و پیش‌بینی ما برای دیگر رشته‌ها هم خوب است و احتمالاً امروز دو مدال برنز و طلا خواهیم داشت.
وی درباره شرایط ملی‌پوشان دوومیدانی در بازی‌های پارالمپیک توکیو درمقایسه با بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ اظهار کرد: در بازی‌های ریو ۲۴ نفر در رشته دوومیدانی اعزام شد که در مجموع ۱۲ مدال (یک طلا، ۶ نقره و ۵ برنز ) کسب شد و پیش‌بینی ما در این دوره کسب ۳ طلا است. 
محمود خسروی وفا در ادامه توضیح داد: ما در این دوره در رشته‌های تیراندازی، تیروکمان، وزنه برداری، دوومیدانی و والیبال نسبت به دیگر رشته‌ها شانس کسب مدال داریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی