[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

حمایت از توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری مردمی در دستور کار است ، روزنامه شیراز نوین

روح الله شجاعیان عضو شورای اسلامی شهر صدرا به همراه فرج زاده رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری از مؤسسه هنرهای تجسمی سپید در شهر صدرا بازدید نموده و در جریان اقدامات این مجموعه مردمی قرار گرفتند.
به گزارش سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری صدرا، در این دیدار ضمن بازدید از کارگاه‌های مختلف خاتم‌کاری، میناکاری، چرم‌کاری، پتینه‌سازی، جواهرسازی، طراحی، نقاشی، هنرهای تجسمی، استاد حمیدرضا رفعتی با معرفی بخش‌های مختلف آموزشی و حوزه‌های پژوهشی و تجاری‌سازی محصولات هنرجویان این مجموعه از آمادگی هرگونه همکاری با شهرداری و شهروندان شهر صدرا خبر داد. شجاعیان عضو شورای اسلامی شهر صدرا در این دیدار ضمن تشکر از خدمات صورت‌گرفته در این مجموعه اظهار داشت: تلاش ما ارتباط مستقیم با مراکز فرهنگی و هنری شهری صدرا و حمایت از این مجموعه‌ها در راستای تربیت متخصصان توانمند در حوزه‌های هنری و حمایت از اشتغال پایدار آنان است.
فرج زاده رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری صدرا نیز در این دیدار با اشاره به بسترهای مشترک همکاری شهرداری و مؤسسات فرهنگی و هنری گفت: بهره گیری از محصولات این مراکز در اقدامات فرهنگی شهرداری، شناخت ظرفیت‌های هنری آنان در طراحی سیما و منظر شهری و معرفی مراکز شاخص فرهنگی و هنری در دستور کار سازمان فرهنگی است که با رویکرد مناسب اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و تأکیدات شهردار، سرعت بیشتر و مؤثرتری خواهد گرفت. 
خاطرنشان می‌شود، آموزشگاه هنرهای تجسمی سپید در رشته‌های متنوع هنری و با مدیریت استاد حمیدرضا رفعتی سابقه همکاری با سازمان ملل متحد و باشگاه یونسکو را داشته و در سال 2006 برگزیده نمایشگاه‌های ایران و فرانسه شده است. اجرای بزرگ‌ترین دیوارنگاره تاریخ ایران و مسئولیت انجمن هنرهای تجسمی استان در سابقه 
او می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی