[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

مدیران قوی نباید پشت میز بنشینند، روزنامه شیراز نوین

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز با توجه به اهمیت نماز در بهترین جایگاه گفت: مسئولان و مدیران با حضور خود در مساجد جوانان را ترغیب به نماز کنند.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، حجت الاسلام محمد شاطری در همایش خادمان بهشت با حضور خادمان خواهر و برادر که به همت حوزه فاطمیون سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز برگزار شد، گفت: مسجد به عنوان بهترین جایگاه و مکان باید نقطه آغازگر قدرت تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مدیران کارآمد و فعال باشد. مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، گفت: مدیران ادارات و مسئولانی که مدیریت عنکبوتی دارند و تمرکزشان به گونه ای است تا ارباب رجوع به آنان مراجعه کنند، با حضور خود در بین مردم، اگرچه مشکلاتشان حل نشود حداقل خود را از جنس مردم بدانند.
وی، با اشاره به اینکه ای کاش مدیران و مسئولان ادارات حداقل هفته ای یک روز کاری خود را در مسجد محله برنامه ریزی می‌کردند تا مشکلات محله را رفع کنند، بیان داشت: مدیران و مسئولانی که جایگاهی را اشغال کردند، علاوه بر اینکه باید جواب‌گوی خدا باشند، بدانند که از دید تیزبین مردم هم در امان نیستند. حجت الاسلام شاطری با بیان اینکه مدیر قوی و باایمان نباید پشت میز بنشیند تا مردم به او مراجعه کنند، ضمن بیان حدیث الناس علی دین ملوکهم، مردم از رفتار و کردار مسئولان تبعیت می‌کنند، ابراز داشت: مدیری که عدالت، انصاف و خداباوری را سرلوحه کارهای خود بداند، قطع به یقین در دل مردم جا دارد. وی با توجه به اهمیت نماز در بهترین جایگاه گفت: مسئولان و مدیران با حضور خود در مساجد جوانان را به نماز خواندن تشویق و ترغیب کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، در ادامه با اشاره به نقش تربیتی والدین اشاره کرد و گفت: نقش والدین در تربیت فرزند به گونه ای است که با الگوگیری از آنان رفتار و کردار را در ذهن خود می‌پرورانند و به آن جامه 
عمل می‌پوشانند. 
حضور پدران و مادران به‌همراه فرزندان در مساجد، آنها را از نقشه‌های دشمن مصون می‌کند
حجت‌الاسلام شاطری در ادامه به نقشه‌های دشمنان نظام و انقلاب، من جمله غول رسانه ای جهان رابرت مرداک مبنی بر اینکه در چند سال آینده واژه مقدسی به نام مادر در ایران نباید باشد، گفت: تقدس زدایی واژه مادر یکی از اهداف شوم رسانه‌های جهان است. وی با اشاره به اینکه اگر کسی از روی غفلت خوابید با لگد دشمن از خواب بیدار می‌شود، خاطرنشان شد: امروز دشمن شبانه روز در تلاش است تا ذهن جوان و نوجوان ما را به سلطه خویش درآورد؛ بنابراین وظیفه والدین در تربیت فرزندان و نقش مدیران در جهت تحصیل و ایجاد اشتغال برای جوانان امری مهم تلقی می‌شود. حجت‌الاسلام شاطری در پایان ضمن تشکر از فرمانده حوزه فاطمیون، از خادمان، هیئت امنای مساجد و سرگروه‌های حلقات صالحین تقدیر و تشکر نمود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی