[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

اقدام عجیب کمیته پارالمپیک در خصوص پاداش به مدال‌آوران، روزنامه شیراز نوین

درحالی که پاداش مدال‌آوران المپیکی کشورمان به یورو و بعد از مدال‌آوری در توکیو پای سکو پرداخت شد، کمیته پارالمپیک کشورمان در یک اقدام عجیب و قابل تأمل این پاداش‌ها را به ریال و در ایران به حساب مدال‌آوران واریز می‌کند. اینکه این واریز همان روز انجام می‌شود یا خیر، سؤال و ابهام دیگریست که مسئولان کمیته پارالمپیک باید به آن پاسخ دهند. خبر پاداش ریالی به مدال‌آوران پارالمپیک توسط هادی رضایی سرپرست کاروان پارالمپیک ایران در توکیو تأیید شده. او در گفت‌وگو با ایسنا می‌گوید: «هر روز که ورزشکاران مدال کسب کنند، این مبلغ به حساب ریالی آن‌ها در ایران واریز خواهد شد. این پاداش معادل 10 هزار یورو برای مدال‌آوران طلا و 4 هزار یورو برای مدال‌آوران نقره محاسبه شده که به حساب ورزشکاران مدال‌آور در ایران به نرخ ریالی واریز شد.» او در این مصاحبه به مقدار پاداش برنزی‌ها اشاره نکرد.
انتظار می‌رفت مسئولان کمیته پارالمپیک حلاوت و شیرینی مدال‌آوران کشورمان را از توکیو به ایران حواله نکنند و همچون المپیکی‌ها پاداش ورزشکاران خوش‌غیرت ایران را در همان توکیو و پای سکو و به یورو اهدا کنند. 
ارزش مدال‌آوری ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان کمتر از مدال‌آوران المپیکی نیست و مسئولان کمیته پارالمپیک باید به آن توجه ویژه‌تری نیز داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی