[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

ااستاندار فارس در سپیدان: ۱۴۲ فرصت شغلی جدید ایجاد شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، هم‌زمان با هفتمین روز از هفته دولت ۲۵ پروژه در شهرستان سپیدان با حضور استاندار فارس افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان سپیدان، اعتبار پروژه‌های افتتاح شده را ۱۲۲میلیارد تومان عنوان کرد و در ادامه افزود: بهره برداری از پروژه‌های مذکور بیش از ۱۴۲ فرصت شغلی جدید ایجاد می‌کند. وی بیان کرد: پروژه‌های افتتاح شده در شهرستان سپیدان در حوزه‌های مختلف عمرانی، شهری، مسکن، خدمات، روستایی، کشاورزی و... اجرا شده است.
 وی با اشاره به اینکه در این سفر چند طرح گلخانه‌ای نیز به بهره‌برداری رسیده است، یادآور شد: توسعه کشت گلخانه‌ای موجب استفاده بهینه از منابع آب و بهره‌وری بهتر از خاک خواهد شد. پروژه صنایع تبدیلی کشاورزی و همچنین پرورش ماهی قزل آلا از دیگر پروژه‌هایی بود که با حضور استاندار فارس به بهره برداری رسید. دکتر رحیمی عنوان کرد: حرکت به سمت کشاورزی علمی و دانش بنیان نیازمند توسعه فضاهای گلخانه‌ای، مزارع پرورش ماهی و صنایع تبدیلی کشاورزی است؛ چراکه چنین طرح‌هایی زمینه خلق ثروت و ارزش افزوده و توسعه هر یک از مناطق استان را فراهم می‌کنند. تکمیل و بازسازی چند مدرسه، بهسازی روستا، بهسازی مسکن روستایی، احداث زمین چمن‌های مصنوعی، اجرای شبکه فاضلاب، طرح برق رسانی و بعضی طرح‌های تولیدی دیگر از پروژه‌هایی است که همزمان با هفته دولت در شهرستان سپیدان به بهره برداری رسیده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی