[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

کشف یک انبار احتکار در شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون عملیات سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز از کشف انبار احتکار مواد غذایی و شوینده به ارزش یک‌میلیارد و دویست‌میلیون ریال در شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن ‌موسی(ع) شیراز، سرگرد پاسدار حسین مباشری گفت: برابر گزارش‌های دریافتی، گشت مشترک تیم عملیاتی نوّاب سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) و اداره کل صنعت، معدن و تجارت فارس، از یک انبار در شهر شیراز تعداد قابل توجهی اقلام غذایی و شوینده کشف گردید.
وی ادامه داد: در بازدید از انبار یک فروشگاه در شیراز تعداد قابل توجهی از مواد شوینده، روغن، شکر، چای و سایر اقلام با قیمت تقریبی یک‌میلیارد و دویست‌میلیون ریال نگهداری می‌شد که متأسفانه انبار این فروشگاه در سامانه جامع انبار‌ها به ثبت نرسیده بود.
معاون عملیات سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز با بیان اینکه در این انبار یک دستگاه پرینتر تاریخ زن نیز کشف شده، افزود: پرونده این فروشنده نیز به ظن احتکار به مراجع ذی‌ربط انتقال داده شده است.
سرگرد مباشری در ادامه افزود: سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز آمادگی دریافت گزارشات در این خصوص را داشته و از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود هرگونه اخبار مبنی بر موضوعات مشابه به این سپاه اطلاع دهند تا در اسرع وقت اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی