[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

کار پلیس ارزشمند و غیرقابل‌توصیف است ، روزنامه شیراز نوین

تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)، کار پلیس در جمهوری اسلامی ایران را کاری ارزشمند و غیر قابل توصیف عنوان کرد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس به همراه جمعی از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی با حجت الاسلام و المسلمین «ابراهیم کلانتری» تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) دیدار کردند. تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس فارس در راستای تأمین امنیت مطلوب جامعه، اظهار داشت: ان شاء الله قدم‌های شما عزیزان در مسیر تأمین امنیت و خدمت رسانی به مردم، مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد. حجت الاسلام و المسلمین کلانتری کار نیروی انتظامی را از کارهای مهم کشور عنوان کرد و افزود: اگر امروز همه ما به راحتی در جامعه زندگی می‌کنیم، به دلیل فداکاری‌ها و جان‌فشانی‌های نیروهای امنیتی و انتظامی است. وی گفت: در کشور ما با توجه به اینکه استکبار جهانی و دشمنان تهدیدات امنیتی و مشکلات فراوانی را به وجود می‌آورند، کار پلیس مشکل تر، حساس تر و با ظرافت بیشتری است و این موضوع نشان می‌دهد که کار شما ارزشمند و غیر قابل توصیف است. تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) تصریح کرد: مردم قدردان زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی در جامعه هستند و پلیس را از خودشان می‌دانند.
در ادامه، سردار حبیبی ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین کلانتری به عنوان تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)، اظهار داشت: نیروی انتظامی استان فارس در راستای پیشبرد اهداف خود و انجام مأموریت‌های محوله نگاه ویژه ای به آستان مقدس شاهچراغ(ع) دارد و از این ظرفیت و فرصت به خوبی استفاده می‌کند.
وی گفت: خوشبختانه استان فارس با توجه به اقدامات انجام گرفته و همچنین همراهی و همکاری خوب مردم بافرهنگ این استان با نیروی انتظامی، در وضعیت امنیتی مطلوبی قرار دارد.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن ارائه گزارشی از وضعیت امنیتی استان و اقدامات و عملکرد پلیس، اظهار داشت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس بخواهد امنیت مردم را خدشه دار کند، با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی