[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

انتخابات شورای بخش جویم در محل بخشداری برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور نمایندگان شوراهای اسلامی توابع بخش جویم و اعضای هیئت نظارت و اجرایی، شورای بخش جویم انتخاب شد.
به گزارش جویم نیوز، جلسه انتخاب شورای بخش به ریاست بخشدار و با حضور نمایندگان شوراهای اسلامی روستاهای بخش و اعضای هیئت نظارت و اجرایی در محل بخشداری جویم برگزار شد. داود شفیعی بخشدار جویم، در ابتدای جلسه ضمن آرزوی موفقیت دولت مردمی، منتخبان شوراهای اسلامی و تقدیر جهت برگزاری انتخابات خردادماه ۱۴۰۰ افزود: امیدواریم شورایی که انتخاب می‌شود با تفاهم و همدلی در راستای پیگیری مشکلات توابع قدم بردارند.
وی تصریح کرد: نگاه شورای منتخب بایستی نگاه معنوی باشد در جهت بررسی مطالبات و مشکلات مردم تا شورای بخش قوی داشته باشیم و اگر نگاه مادی به این امر باشد، موفق نخواهد شد. 
در پایان پس از رأی گیری به ترتیب آرا:
۱. حسین نجاتی (۹ رأی)
۲. عبدالوهاب احراری (۷ رأی)
۳. علی اصغر خادمی (۷ رأی)
۴. حسن جِمس (۶ رأی)
۵. وحید رستمی (۵ رأی)
به عنوان نفرات اصلی و سه نفر (مرتضی محمودی، بیژن نجاتی و عبدالرحیم زمانی) به عنوان اعضای علی البدل به عضویت شورای بخش درآمدند. در پایان، علی اصغر خادمی به عنوان رئیس، وحید رستمی نایب رئیس،‌ حسین نجاتی منشی، حسن جمس منشی، عبدالوهاب احراری منشی و حسن جمس نیز به عنوان نماینده شورای اسلامی بخش در شورای شهرستان انتخاب شدند. لازم به ذکر است، ابراهیم محمدی نماینده شورای اسلامی روستای چغان در راستای وحدت آفرینی، از عضویت در انتخابات شورای بخش انصراف داد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی