[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

ورود قضایی به بازارهای تاریخی ، روزنامه شیراز نوین

دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس و رئیس کل دادگستری استان با محوریت ورود ویژه دادگستری فارس به مسائل میراث‌فرهنگی و بازارهای تاریخی علی‌الخصوص بازار وکیل شیراز، برگزار شد. به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، هادی شه‌دوست شیرازی دیروز ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: دستگاه قضایی در فارس با ایجاد فضای مثبت حمایتی در تحقق اهدافی همچون صیانت و حفاظت از آثار، عرصه و حریم آثار تاریخی، این اداره‌کل را همراهی کرده‌ است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس گفت: مجموعه دادگستری با دستور ویژه رئیس‌کل دادگستری استان به صورت جدی‌تری به مسائل میراث‌فرهنگی، بازارهای تاریخی و علی‌الخصوص بازار وکیل شیراز ورود خواهد کرد.
او ادامه داد: برخی رویدادهای فاخر فرهنگی در حال برنامه ریزی است و در هفته گردشگری زوایای پنهان سه حوزه این اداره کل با محوریت مناسبت‌های ایام اربعین حسینی تا ٢٨ صفر را برنامه‌ریزی کرده ایم و برنامه‌های آیینی فاخری با حمایت دادگستری فارس به اجرا در خواهد آمد.
شه‌دوست شیرازی ابراز کرد: از حمایت‌های دستگاه قضایی فارس برای همکاری در صیانت و حفاظت از آثار، عرصه و حریم آثار تاریخی نهایت تشکر را داریم و امید است با حمایت‌های بیشتر بتوانیم دست سودجویان را از آثار، عرصه و حریم آثار تاریخی کوتاه سازیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی